21.01.2022
Телеканал NTD

Санта-Клаус привітав дітей у Гватемалі й поплавав з акулою на Мальті

Санта-Клаус привітав дітей у Гватемалі й поплавав з акулою на Мальті

Санта-Клаус пересів з оленів на вертоліт, щоб дістатися до Гватемали. Тут, у Сьюдад-де-Міско, на нього нетерпляче..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Санта-Клаус пересів з оленів на вертоліт, щоб дістатися до Гватемали. Тут, у Сьюдад-де-Міско, на нього нетерпляче чекають діти, які лікуються від раку.

Ці маленькі пацієнти — із віддалених сіл. Багато хто з них уперше бачить і вертоліт, і Санту. Добрий дідусь привітав їх із Різдвом і вручив подарунки.

[Волтер Серен, організатор заходу]:
«(Ми хочемо), щоб діти були щасливими, і в них лишилися згадки про Санту, що спускається з неба. Цього разу він прибув вертольотом. Хочемо підбадьорити дітей».

А це Мальта. Тут Санта має інше завдання — нагодувати акулу та інших риб у великому акваріумі. Довелося надіти гідрокостюм і навчитися пірнати з аквалангом. Компанію Санті склав ельф.

В американському штаті Мен зібралося одразу 230 Санта-Клаусів. Щоправда, серед них бачили й Грінча. Усі разом вони покаталися на лижах та сноубордах. Такий захід тут проводять уже 21 рік.

[учасниця заходу]:
«Я беру участь у цьому заході у 17-те. Це найкращий початок святкового сезону».

Захід благодійний. Цього року він зібрав чотири з половиною тисячі доларів. Гроші підуть на те, щоб поінформувати молодь про переваги відпочинку на свіжому повітрі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Санта-Клаус привітав дітей у Гватемалі й поплавав з акулою на МальтіМузика, яка грала в місці народження Ісуса, знову зазвучитьУ Києві відкрилася новорічна поштова резиденціяФлорентійський стейк перетворили на вуличну їжуФотограф, який вижив після COVID, показує свої роботи на виставціКоштовності Марії-Антуанетти виставлять на аукціон у ШвейцаріїМексиканці розбивають піньяти, перемагаючи таким чином у собі гріхиБойові слони, верблюди й артилерія: артефакти Хотинської битвиАнтоніо Бандерасу ставити мюзикл допомагає дочка