05.10.2022
Телеканал NTD

Бельгійський зоопарк осяяли світлові інсталяції

Бельгійський зоопарк осяяли світлові інсталяції

Гігантські ліхтарі з персонажами казки «Аліса у Дивокраї». Такі інсталяції з'явилися в зоопарку бельгійського міста Антверпен...

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Гігантські ліхтарі з персонажами казки «Аліса у Дивокраї». Такі інсталяції з’явилися в зоопарку бельгійського міста Антверпен.

Гостей зустрічає 6-метрова Аліса, Чеширський Кіт і Білий Кролик. А ще можна зустріти Шаленого Капелюшника, який сидить за 6-метровим столом.

[відвідувач]:
«Гадаю, «Аліса у Дивокраї» — вельми хороша історія. Дуже радий, що прийшов сюди й усе це побачив. Як на мене, фігури зроблено дуже добре».

200 фігур підсвічує понад 18 тисяч вогнів.

[відвідувач]:
«Тут завжди приємно, весело, затишна атмосфера. І, звісно, виставка підіймає настрій, особливо в цей депресивний час».

Конструкції зробили зі сталі й обтягнули тканиною.

[відвідувачка]:
«Це значуща подія, особливо зараз, коли через коронавірус усе знову починає закриватися. Я справді думаю, що це світла пляма!»

Такі сяйні інсталяції тут установлюють щороку. Але тема завжди різна.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бельгійський зоопарк осяяли світлові інсталяціїЖирафеня Беніто дебютувало в зоопарку в ЧиліБразильці допомагають людям з інвалідністю подорожуватиПарад такс влаштували в Мюнхені з нагоди ювілею Олімпіади-72У зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носорігЗа що собаку з кличкою Сем зробили героєм коміксу в ЧиліРекорд Гіннеса: бразилець працює в одній компанії найдовше у світіЛитовці прикрасили дерева тисячами великодніх яєць ручної роботиЛіберійське містечко приваблює серферів ідеальними хвилями

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: