20.01.2022
Телеканал NTD

Бельгійський зоопарк осяяли світлові інсталяції

Бельгійський зоопарк осяяли світлові інсталяції

Гігантські ліхтарі з персонажами казки «Аліса у Дивокраї». Такі інсталяції з'явилися в зоопарку бельгійського міста Антверпен...

Дата завантаження: 2022-01-19

video

Гігантські ліхтарі з персонажами казки «Аліса у Дивокраї». Такі інсталяції з’явилися в зоопарку бельгійського міста Антверпен.

Гостей зустрічає 6-метрова Аліса, Чеширський Кіт і Білий Кролик. А ще можна зустріти Шаленого Капелюшника, який сидить за 6-метровим столом.

[відвідувач]:
«Гадаю, «Аліса у Дивокраї» — вельми хороша історія. Дуже радий, що прийшов сюди й усе це побачив. Як на мене, фігури зроблено дуже добре».

200 фігур підсвічує понад 18 тисяч вогнів.

[відвідувач]:
«Тут завжди приємно, весело, затишна атмосфера. І, звісно, виставка підіймає настрій, особливо в цей депресивний час».

Конструкції зробили зі сталі й обтягнули тканиною.

[відвідувачка]:
«Це значуща подія, особливо зараз, коли через коронавірус усе знову починає закриватися. Я справді думаю, що це світла пляма!»

Такі сяйні інсталяції тут установлюють щороку. Але тема завжди різна.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бельгійський зоопарк осяяли світлові інсталяціїНайкраще різдвяне вбрання: конкурс для собак влаштували в ПеруВ Індії слоненят рятують від холодівВ Австралії пастор-пілот літаком відвідує парафіянНовонароджений ламантин поповнив зоопарк у НідерландахЖінка гадала, що купила карликову свиню, а та вже важить 250 кгУ Кенії слоненят-сиріт годують козячим молокомБрати-перукарі вистрижуть шедевр на вашій потилиціАвстралійський абориген іде до своєї мрії, навчаючись на перукаряВ Антверпенському зоопарку народився рідкісний тапір