21.01.2022
Телеканал NTD

Британський силач установить 100 світових рекордів до 75-річчя

Британський силач установить 100 світових рекордів до 75-річчя

Сто світових рекордів до 75-го дня народження. Таку мету поставив британський силач Джон Еванс з Ілкестона...

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Сто світових рекордів до 75-го дня народження. Таку мету поставив британський силач Джон Еванс з Ілкестона.

[Джон Еванс, силач]:
«У мене одне око штучне, я діабетик, у мене астма та стенокардія, а ще я встановив 98 світових рекордів».

Зараз чоловік встановлює 99-й рекорд Гіннеса. Одягнувши костюм Санти, він утримує на голові трубу, що димить. Через таку різдвяний дідусь потрапляє до будинків, де чекають на його подарунки.

У березні силач встановить сотий рекорд.

[Джон Еванс, силач]:
«Маю велику корону завбільшки понад два квадратних метри. Я утримуватиму її на голові, і це буде мій 100-й світовий рекорд».

Джон відкрив у собі талант у юності, коли працював на будівництві. Там носив на голові піддон із цеглою. Потім почав подорожувати світом. Публіка побачила, як він тримає на голові діжку з водою, бетонозмішувач та квадроцикл. Найбільш дивовижним став рекорд з автомобільним кузовом, який важив 160 кілограмів.

Своїми виступами рекордсмен допоміг зібрати на благодійність 330 тисяч доларів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Британський силач установить 100 світових рекордів до 75-річчяГарбуз заввишки з 5-поверховий будинок з’явився біля затоки в ГонконзіЛіхтарі-динозаври: виставка світла відкрилася в ПарижіШедевр Боттічеллі продадуть за більш як $40 млн5-тонна зірка увінчала нову вежу храму Святого Сімейства в БарселоніНа виставці в Іраку показали 2000 археологічних реліквійМузична група пігмеїв зберігає традиції свого народуУ Лондоні проходить виставка сатиричних картин XVIII століття Вільяма ГогартаФарба з опалого листя: майстер відроджує забуте ремеслоОстанньому піаніно Шопена повертають «голос»