05.09.2022
Телеканал NTD

В Австрії для вакцинованих скасували локдаун

В Австрії для вакцинованих скасували локдаун

На вулицях Австрії знову велелюдно. У більшій частині країни скасували локдаун. Але не для всіх, а..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

На вулицях Австрії знову велелюдно. У більшій частині країни скасували локдаун. Але не для всіх, а лише для вакцинованих і тих, хто перехворів на коронавірус. Для нещеплених обмеження й далі діють.

Знову працюють усі магазини, перукарні та театри. Відкрилися різдвяні ярмарки. У п’ятницю почнуть працювати готелі, ресторани й кафе. А наступного тижня відкриються туристичні фірми.

[жителька Відня]:
«Чудово, що можна знову гуляти вулицями, будувати плани та ходити до магазинів. Але найважливіше для мене — те, що мої діти повернулися до школи й спілкуються з друзями».

[жителька Відня]:

«Я рада, що все відкривається. Так ліпше відчувається різдвяна атмосфера».

В Австрії спочатку оголосили локдаун для невакцинованих. Він почався 15 листопада. За тиждень ввели режим ізоляції для всіх. Усе це знову боляче вдарило по торгівлі. Наразі бізнесмени надіються поліпшити свої справи.

[Гарріет Міксітс, продавчиня]:
«Чудовий настрій. Я сповнена надій і впевнена, що в нас усе розкуплять. Ми втратили більш як 20 днів».

[Магнус Рінгл, продавець]:
«Ми дуже щасливі й нетерпляче чекаємо на покупців. Сподіваємося, що торгівля піде вгору».

У листопаді в Австрії щодня виявляли понад десять тисяч нових хворих на COVID. Під час локдауну поширення вірусу пішло на спад. Останніми днями реєструють менше ніж 5000 заражених.

Загалом в Австрії виявили понад один мільйон 200 тисяч випадків захворювання на COVID. Померло більш як 13 тисяч осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Австрії для вакцинованих скасували локдаунЄвропарламент затвердив єдиний тип зарядного пристрою в ЄСНайстаріше дерево у світі, імовірно, росте в ЧиліПосуха в Сомалі посилюється: почали гинути дітиЛікарі на верблюдах: як кенійська клініка допомагає віддаленим селамЗупинити пустелю: як Йорданія відроджує втрачену землюРідкісну видру-альбіноса випадково виловили в ІракуСлабозора мотоциклістка: перша на дорогах АвстраліїАвстралійський перець — одна з найрідкісніших спецій у світіРідкісні мавпи виду дрил знайшли захист у заповіднику на півдні Нігерії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: