21.01.2022
Телеканал NTD

Одразу 30 білих носорогів перевезли з ПАР до Руанди

Одразу 30 білих носорогів перевезли з ПАР до Руанди

З Південної Африки — до Східної. Одразу 30 білих носорогів перевезли з ПАР до Руанди. Це..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

З Південної Африки — до Східної. Одразу 30 білих носорогів перевезли з ПАР до Руанди. Це одне з найбільших переміщень диких тварин за всю історію. Носороги проїхали 3400 кілометрів. Тепер вони житимуть у національному парку «Акагера». Ці гіганти — представники південного підвиду.

[Кестер Вікері, співробітник організації Conservation Solutions]:
«Це переміщення — наймасштабніше в історії. Ми дуже задоволені результатом. Зараз у загонах 30 здорових носорогів. Надіємося, вони швидко адаптуються й почнуть розмножуватися».

Південні білі носороги оселилися в «Акагері» вперше. Вони мають стати прабатьками нової великої популяції. Перше потомство чекають за два роки. Фахівці вважають, що згодом стадо може збільшитися у п’ять, а то й більше разів.

[Саймон Нейлор, співробітник організації Phinda Conservation]:
«Це ідеальне місце для білих носорогів: тут багато трави й води. І ми впевнені, що про тварин добре дбатимуть і їх охоронятимуть».

Роги тваринам спиляли, щоб на них не спокушалися браконьєри. Нелегальні мисливці — головна загроза. Тому в парку чергує озброєна охорона. А за здоров’ям гігантів стежитиме команда ветеринарів.

«Акагеру» заселяють носорогами з 2017 року. Спочатку привезли чотирьох чорних носорогів із Південної Африки. А два з половиною роки тому тут стали жити ще п’ять тварин із чеського зоопарку.

[Аріелла Кагерука, голова комітету з туризму]:
«Заселяючи тварин, яких тут раніше не було, ми даємо туристам змогу діставати більше різноманітних вражень та ліпше проводити час. І, звісно, ми робимо свій внесок у збереження рідкісних видів у цьому парку».

Наприкінці ХІХ століття південні білі носороги майже вимерли. Тоді їх узяли під охорону. Завдяки програмам розмноження цих тварин тепер побільшало.
Коротке посилання на цю сторінку:

Одразу 30 білих носорогів перевезли з ПАР до РуандиБабки під загрозою: 40 тис. видів додали до Червоної книгиОмікрон порушив плани американцівЧи можна знайти домашню тварину за знаком зодіакуНімецькі готелі масово втрачають пожильцівУ США зводять мініселища для безпритульнихВеликий бар’єрний риф оживаєУ Гонконгу умертвлять більш як 2000 хом’яківУ Катарі збудували модульний стадіонМедитація на уроках: оздоровлення душі й тіла запроваджують у школах