21.12.2022
Телеканал NTD

Індійські танцюристи зачаровують глядачів на фестивалі

Індійські танцюристи зачаровують глядачів на фестивалі

Жести рук, пози, міміка й навіть погляд — в індійському класичному танці важливе все. Цей стиль..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Жести рук, пози, міміка й навіть погляд — в індійському класичному танці важливе все. Цей стиль називається «сатрія». Він зародився 600 років тому й зберігся донині.

Індійському класичному танцю щороку присвячують великий фестиваль. Він проходить у Конараку поряд із середньовічним храмом Сонця.

[Арухі Каушик, танцівниця]:
«Я задоволена можливістю виступити перед знаменитим храмом Сонця в Конараку. Відчуття дивовижні».

А це ще один із восьми стилів індійського класичного танцю. Він називається «одісі». Уважається, що цей танець найдавніший. Його виконували храмові танцівниці. Цей напрям відомий як «махарі». Другий напрям «готіпуа» опановують хлопчики чи юнаки.

[гостя фестивалю]:
«Усі танцювали чудово. Я в захваті від другого дня (фестивалю) і нетерпляче чекаю третього».

Індійський класичний танець переважно оповідає релігійні історії з життя божеств.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індійські танцюристи зачаровують глядачів на фестиваліСтрілянина на лузі: як у Швейцарії відзначають заснування країни12 найбажаніших іграшок на Новий рік та Різдво показали в ЛондоніОтари овець заполонили центр МадридаКвітучий шафран прикрасив поля на півночі ІндіїСотні байдарок у вогниках пропливли каналами КопенгагенаСанта-Клаус привітав дітей у Гватемалі й поплавав з акулою на МальтіСвітлові інсталяції пожвавили нічне Осло$43 мільйони за копію Конституції США: аукціон у Нью-Йорку