21.01.2022
Телеканал NTD

Різдвяний вертеп на воді прикрасив Венеційську лагуну

Різдвяний вертеп на воді прикрасив Венеційську лагуну

У місті на воді має бути незвичайний різдвяний вертеп. Так вирішив венецієць Франческо Ораціо та встановив..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

У місті на воді має бути незвичайний різдвяний вертеп. Так вирішив венецієць Франческо Ораціо та встановив розфарбовані постаті в самій лагуні.

Ось колиска з немовлям Ісусом, а поруч Йосип і Марія. До них уже йдуть волхви з дарами та паломники. Неподалік — пастухи та інші персонажі різдвяної сцени.

Кілька годин на день усі фігури стоять над самою гладдю води, а під ними — віддзеркалення на повний зріст. У цей час вертеп на воді особливо гарний та урочистий.

Франческо — місцевий продавець, що має хист до малювання. Він уже не перший рік прикрашає лагуну до Різдва. Водночас вертеп не заважає навігації.

Фігури стоять біля мальовничого острова Бурано. Він відомий різнобарвними яскравими фасадами кам’яних будинків та виробництвом мережива. Там також є незвичайна церква з 52-метровою квадратною дзвіницею, яка похилилася під час будівництва через просідання ґрунту. А різдвяного сезону туристів приваблює і вертеп на воді.
Коротке посилання на цю сторінку:

Різдвяний вертеп на воді прикрасив Венеційську лагунуФотограф, який вижив після COVID, показує свої роботи на виставціСицилія повернула Греції мармурові барельєфи ПарфенонуКазковий світ ляльок повертається на сцену в МексиціСанта-Клаус відкрив різдвяний сезон в ІзраїліЮНЕСКО може додати соколине полювання до списку нематеріальної спадщиниІталія відзначає День піци5-тонна зірка увінчала нову вежу храму Святого Сімейства в БарселоніЧорна ялинка: які різдвяні декорації в моді в Голлівуді