21.12.2022
Телеканал NTD

США знову почали висилати мігрантів до Мексики

США знову почали висилати мігрантів до Мексики

США відновили програму депортації мігрантів, яка діяла за Дональда Трампа. І в її межах до Мексики..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

США відновили програму депортації мігрантів, яка діяла за Дональда Трампа. І в її межах до Мексики вже вислали перших двох мігрантів.

Попри те, що демократи, включно з Джо Байденом, у минулому самі критикували цю міграційну політику, нинішня адміністрація вирішила її відновити. Тепер усі, хто подає заявки на отримання статусу біженця в США, мають очікувати на розгляд своїх документів на території Мексики.

[Артуро Валенсуела, голова міграційного центру]:
«Багато хто гадає, що, коли приїде, згідно з правилами його пропустять до США. Але ці пункти пропуску не дозволяють проходити тим, хто бажає дістати притулок чи міжнародний захист. Вони відкриті лише для громадян США та для тих, хто має візу».

Так нинішня влада намагається впоратися з міграційною кризою на південному кордоні. Адміністрація Байдена довго не хотіла визнавати існування кризи. Вона послабила багато обмежень, які запровадив Трамп, а також зупинила будівництво прикордонної огорожі.

Як наслідок, до кордону ринув потік мігрантів із Центральної Америки. Каравани йшли один за одним.

Тепер Вашингтон, схоже, визнав, що криза є.

Мігранти засмутилися.

[Енріке Мансанарес, депортований мігрант]:
«З одного боку, сумно, але з іншого — добре. Якщо повернуся до Нікарагуа, то буду із сім’єю. А тому нічого не втрачу».

Відновити схему депортації мігрантів США та Мексика домовилися минулого тижня. США зобов’язалися надавати всім, хто чекає, вакцини проти COVID. Мехіко також отримає від Вашингтона фінансову підтримку.
Коротке посилання на цю сторінку:

США знову почали висилати мігрантів до МексикиТрагедія на шкільному подвір’ї: п’ятеро дітей загинуло в АвстраліїВелике прибирання: південь Італії оговтується після рідкісного штормуУраган у Стамбулі: четверо загиблих, зокрема іноземецьКриза на кордоні: прем’єр Польщі звинуватив РосіюЗагиблих у трагедії на параді у США вже п’ятероПожежа в житловому будинку в Нью-Йорку: загинуло 19 людейНа Тайвані стався сильний землетрусЄС розширить санкції щодо БілорусіБруд, руйнування та попіл: свіжі кадри з потерпілого від вулкана Королівства Тонга