21.12.2022
Телеканал NTD

Тисячі мігрантів не можуть покинути південь Мексики

Тисячі мігрантів не можуть покинути південь Мексики

Кілька тисяч мігрантів з острова Гаїті застрягли на півдні Мексики. Вони йшли караваном до кордону США...

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Кілька тисяч мігрантів з острова Гаїті застрягли на півдні Мексики. Вони йшли караваном до кордону США. Перейшли до штату Чіапас із Гватемали. Але тут почалися проблеми. Мексиканська влада вимагає оформити візу й отримати всі документи. Утворилися черги.

З минулого тижня сотні мігрантів перевезли до інших штатів. Проте тисячі людей, як і раніше, залишаються тут. У багатьох просто скінчилися гроші на подальшу подорож.

[Ролді, мігрант із Гаїті]:
«У мене на руках документи вже чотири місяці. Але я поки не можу звідси поїхати, бо вони мені не дозволяють. Тут уся моя сім’я. Ми сидимо під сонцем та голодуємо. Але нам не дають рушити далі, бо немає квитків».

[Марселін П’єр, мігрант із Гаїті]:
«Не розумію, що відбувається. Ми живемо як звірі. У дітей температура та кашель. Тут усі хворі. Майже два тижні ми стоїмо у чергах, але чиновники до нас не приходять».

Терпіння у людей на межі. Вони вимагають, щоб їм дали можливість вільно пересуватися територією країни та влаштовуватися на роботу.

[Жан П’єр, мігрант із Гаїті]:
«Людям важко. Вони під сонцем і погано їдять. Води немає, ніде помитися. (Репортер: «Вам вдається поспати?») Ми спимо погано. Тут діти. Думаю, міграційні служби мають знайти інший спосіб».

Загалом із півдня Мексики у бік США останнім часом висунулося три каравани. Спроби мексиканської влади їх зупинити не мали успіху.
Коротке посилання на цю сторінку:

Тисячі мігрантів не можуть покинути південь МексикиСтаршокласник-бізнесмен розводить кіз та продає за сотні доларівМода з відходів: індійський дизайнер шиє одяг із викинутої тканиниДругий за кілька місяців канцлер Австрії готовий залишити свою посадуМексиканка висадила сотні тисяч дерев за 10 роківНове жерло відкрилося у вулкані на острові ПальмаКріотерапія і крапельниця світлом: як дорого відновитися після святРідкісні черепахи з еластичним панциром опинилися на межі вимиранняПольща посилить антиковідні заходи й введе обов’язкову вакцинаціюКитайський завод посипає сербське місто отруйним червоним пилом