05.09.2022
Телеканал NTD

Нове жерло відкрилося у вулкані на острові Пальма

Нове жерло відкрилося у вулкані на острові Пальма

Вулкан Кумбре-В'єха не хоче заспокоюватись. У ньому відкрилося нове жерло. Лава хлинула незайманими місцями іспанського острова..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Вулкан Кумбре-В’єха не хоче заспокоюватись. У ньому відкрилося нове жерло. Лава хлинула незайманими місцями іспанського острова Пальма, а також зруйнувала ще більше будинків.

Жерло відкрилося вночі. У повітря викинуло клуби попелу та диму. Потоки лави ринули вниз зі швидкістю один метр за секунду, потім почали сповільнюватися.

Виверження на Пальмі почалося 19 вересня. Вулканологи не можуть сказати, скільки воно триватиме. Поки жодних ознак його ослаблення немає.

Лава вже випалила 1100 га землі, зруйнувала 2700 будівель, знищила бананові плантації. 7000 людей евакуйовано. Третина з них утратила свій дім.

Виверження Кумбре-В’єхи вже називають найтривалішим на Пальмі за останні 300 років.

Острів входить до Канарського архіпелагу. Він лежить в Атлантичному океані біля Африки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нове жерло відкрилося у вулкані на острові ПальмаЦіна на бензин у США досягла історичного максимумуВ Австралії через повені можуть евакуювати 32 000 людейУ кабульській школі прогриміли вибухиКоло 800 сирійців щотижня переїжджають із Туреччини на батьківщинуНа Тайвані провели вечір пам’яті подій 4 червня, а в Гонконгу вже не можутьВелика Британія погодила оборонні договори зі Швецією і ФінляндієюЗливи та зсуви в Південно-Африканській Республіці: 45 загиблихВерховний суд США скасував закон, який дозволяв абортиДерждепартамент США критикує Китай за придушення свободи віри

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: