21.12.2022
Телеканал NTD

Нове жерло відкрилося у вулкані на острові Пальма

Нове жерло відкрилося у вулкані на острові Пальма

Вулкан Кумбре-В'єха не хоче заспокоюватись. У ньому відкрилося нове жерло. Лава хлинула незайманими місцями іспанського острова..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Вулкан Кумбре-В’єха не хоче заспокоюватись. У ньому відкрилося нове жерло. Лава хлинула незайманими місцями іспанського острова Пальма, а також зруйнувала ще більше будинків.

Жерло відкрилося вночі. У повітря викинуло клуби попелу та диму. Потоки лави ринули вниз зі швидкістю один метр за секунду, потім почали сповільнюватися.

Виверження на Пальмі почалося 19 вересня. Вулканологи не можуть сказати, скільки воно триватиме. Поки жодних ознак його ослаблення немає.

Лава вже випалила 1100 га землі, зруйнувала 2700 будівель, знищила бананові плантації. 7000 людей евакуйовано. Третина з них утратила свій дім.

Виверження Кумбре-В’єхи вже називають найтривалішим на Пальмі за останні 300 років.

Острів входить до Канарського архіпелагу. Він лежить в Атлантичному океані біля Африки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нове жерло відкрилося у вулкані на острові ПальмаЛідери понад 200 країн зібралися на кліматичній конференції у ШотландіїПотяг зійшов із рейок в Індії, є загибліМайже 600 мігрантів залишається на білорусько-польському кордоніНа Тайвані стався сильний землетрусТурецькі уйгури подали позов на 112 китайських чиновниківВелике прибирання: південь Італії оговтується після рідкісного штормуДо берегів Лівії прибило тіла 24-х потонулих мігрантівМашина врізалася в різдвяний парад у США