20.12.2022
Телеканал NTD

Стародавнє бойове мистецтво допомагає індійцям зміцнити здоров’я

Стародавнє бойове мистецтво допомагає індійцям зміцнити здоров'я

Удари, блоки та захвати. У цьому спеціальному храмі індійці вивчають традиційне бойове мистецтво каларипаятту. Пандемія надовго..

Дата завантаження: 2022-01-19

video

Удари, блоки та захвати. У цьому спеціальному храмі індійці вивчають традиційне бойове мистецтво каларипаятту. Пандемія надовго перервала заняття, але зараз тренування відновлюються в усій країні.

Навчання каларипаятту починається з відпрацювання стрибків, ударів та ухиляння від них. Потім учні опановують в’язки ударів та комбінації кількох технік. Далі працюють у парі. І аж потім беруться за зброю. Вона може бути найрізноманітнішою.

[учень]:
«Каларипаятту містить дуже давні знання Індії, зокрема штату Керала. Тренування допомагають поліпшити як фізичне, так і ментальне здоров’я».

Навчання володіння зброєю має багато етапів. Спочатку використовують десять видів дерев’яної зброї, а потім застосовують сталеву. Це меч, ніж, сокира, серп та спис.

Наставник також передає таємні знання про 108 точок життя й смерті на тілі людини, а також як їх використовувати. Каларипаятту містить і науку лікування.

Назва «каларипаятту» означає бій у священному місці. Тому для занять будують спеціальні храми.
Коротке посилання на цю сторінку:

Стародавнє бойове мистецтво допомагає індійцям зміцнити здоров’яЯлинкові іграшки з цього містечка популярні в усьому світіСобачки-котики: виставка різдвяних іграшок проходить у ЛондоніЯк незрячі іспанці літають в аеротрубіЧаюванням серед розкоші заманюють публіку до старовинного театру в ЛондоніЮНЕСКО рятує знамениті човни вікінгівГігантські тигри й стрибок у майбутнє: світлове шоу на берегах ТемзиНайбільше у світі колесо огляду запрацювало в ДубаїКвітучий шафран прикрасив поля на півночі Індії