05.09.2022
Телеканал NTD

Стародавнє бойове мистецтво допомагає індійцям зміцнити здоров’я

Стародавнє бойове мистецтво допомагає індійцям зміцнити здоров'я

Удари, блоки та захвати. У цьому спеціальному храмі індійці вивчають традиційне бойове мистецтво каларипаятту. Пандемія надовго..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Удари, блоки та захвати. У цьому спеціальному храмі індійці вивчають традиційне бойове мистецтво каларипаятту. Пандемія надовго перервала заняття, але зараз тренування відновлюються в усій країні.

Навчання каларипаятту починається з відпрацювання стрибків, ударів та ухиляння від них. Потім учні опановують в’язки ударів та комбінації кількох технік. Далі працюють у парі. І аж потім беруться за зброю. Вона може бути найрізноманітнішою.

[учень]:
«Каларипаятту містить дуже давні знання Індії, зокрема штату Керала. Тренування допомагають поліпшити як фізичне, так і ментальне здоров’я».

Навчання володіння зброєю має багато етапів. Спочатку використовують десять видів дерев’яної зброї, а потім застосовують сталеву. Це меч, ніж, сокира, серп та спис.

Наставник також передає таємні знання про 108 точок життя й смерті на тілі людини, а також як їх використовувати. Каларипаятту містить і науку лікування.

Назва «каларипаятту» означає бій у священному місці. Тому для занять будують спеціальні храми.
Коротке посилання на цю сторінку:

Стародавнє бойове мистецтво допомагає індійцям зміцнити здоров’яТуристи поступово повертаються до НепалуГарячий шоколад з різноманітними інгредієнтами — новий бум у Великій БританіїІндія побила рекорд Гіннеса з найшвидшого будівництва дорігСафарі на верблюдах — новий спосіб побачити дику природу КеніїКоролівське вбрання Єлизавети II демонструють у Музеї мадам Тюссо в ЛондоніМісце кораблетрощі стало курортомРоботи ремісників і дизайнерів показали на виставці у ВенеціїЛіванський гончар зберігає ремесло для майбутніх поколінь

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: