21.01.2022
Телеканал NTD

Учасниці конкурсу «Міс Всесвіт — 2021» прогулялися Єрусалимом

Учасниці конкурсу «Міс Всесвіт — 2021» прогулялися Єрусалимом

Їхні усмішки приховані під масками, але очі світяться. Попереду в кожної відповідальне завдання — представляти свою..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Їхні усмішки приховані під масками, але очі світяться. Попереду в кожної відповідальне завдання — представляти свою країну на конкурсі «Міс Всесвіт — 2021». Але до заходу ще майже два тижні, і дівчата гуляють Старим містом Єрусалима.

[Еліса Гроуа, учасниця з Ісландії]:
«Це дивовижно. Подивіться, який краєвид позаду мене. Тут є й інші пейзажі — набагато красивіші, але я не знаю, який найкращий. Прогулянка Єрусалимом просто неперевершена».

Конкурс розпочнеться 12 грудня. Він пройде на ізраїльському морському курорті Ейлат. За титул «Міс Всесвіт» змагатимуться дівчата із 77 країн. Раніше через складну ситуацію з коронавірусом відмовилися брати участь Барбадос, Беліз та Малайзія. Україну представлятиме Анна Неплях. Вона із Дніпра.

Ізраїль із 29 листопада на два тижні закрив кордони для іноземців. А місцеві, що прибувають з інших країн, мають дотримуватися карантину.

Для учасників конкурсу зробили виняток. Але вони мусять проходити ПЛР-тест кожні 48 годин, а також дотримуватися інших запобіжних заходів. Раніше в однієї конкурсантки виявили COVID-19.
Коротке посилання на цю сторінку:

Учасниці конкурсу «Міс Всесвіт — 2021» прогулялися ЄрусалимомЮНЕСКО може додати соколине полювання до списку нематеріальної спадщиниСтрілянина на лузі: як у Швейцарії відзначають заснування країниРелаксація в ополонці — нова розвага для туристів у ЛапландіїІталія відзначає День піциЗіркові вагітності й народження у 2021 роціДвоє рідкісних білих левенят народилося в заповіднику на півдні ІспаніїЧенці танцюють, щоб відігнати злих духівШедевр Боттічеллі продадуть за більш як $40 млн