28.02.2021
Телеканал NTD

В ОАЕ пройшов перший етап перегонів на гірських велосипедах HERO World Series

В ОАЕ пройшов перший етап перегонів на гірських велосипедах HERO World Series

HERO World Series 2020 Хатта, ОАЕ В еміраті Дубай неподалік з Хаттою пройшов перший етап змагань..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

HERO World Series 2020
Хатта, ОАЕ

В еміраті Дубай неподалік з Хаттою пройшов перший етап змагань HERO World Series 2020 року. Перегонова траса пролягає національним парком і поступово підіймається до 1600 метрів над рівнем моря.

Спортсмени мали подолати 60 кілометрів ґрунтових доріг і піску під час 27-градусної спеки.

Колумбієць Ектор Паес фінішував за 2 години 7 хвилин і 29 секунд після старту й посів перше місце серед чоловіків.

[Ектор Паес, переможець змагань]:
«Уся справа в тренуваннях і непохитній рішучості. Коли я хочу чогось досягти, то вкладаю в це все серце й пам’ятаю про відповідальність».

На другому місці — естонський спортсмен Пеетер Пруус. Третє місце виборов чех Крістіан Гінек.

Переможницею серед жінок стала спортсменка зі Словенії Блажа Пінтарич. Друге місце посіла литовська велосипедистка Катажина Сосна, на третьому — іранка Фаранак Партозар.

У межах змагань також пройшли перегони на 30-кілометровій дистанції. Загалом у змаганнях брали участь 400 велосипедистів із 50 країн.

Наступний етап пройде в червні в італійських Доломітових Альпах.
Коротке посилання на цю сторінку:

В ОАЕ пройшов перший етап перегонів на гірських велосипедах HERO World SeriesЗбірна України «Ігор нескорених» провела відкрите тренуванняОргкомітет Токіо-2020 сподівається, що вакцинація допоможе успішно провести ІгриУ Києві найсильніша людина планети встановила новий рекордЛітні австралійці насолоджуються грою в пішохідний футбол10-річний японський сумоїст важить 85 кг і перемагає суперників старших за себеМОК і організатори Ігор у Токіо повідомили про правила проведення ОлімпіадиЧеський фридайвер установив світовий рекорд із плавання під кригоюАльтернативний фітнес на карантині: йога для очей і заняття в петляхБіг на руках: в Україні встановили новий рекорд