22.04.2021
Телеканал NTD

Лижники й сноубордисти виступили на змаганнях Laax Open у Швейцарії

Лижники й сноубордисти виступили на змаганнях Laax Open у Швейцарії

У швейцарських Альпах пройшли змагання Laax Open. Це найбільша подія у світі сноубордингу. У дисципліні слоупстайл..

Дата завантаження: 2021-09-22

video

У швейцарських Альпах пройшли змагання Laax Open. Це найбільша подія у світі сноубордингу. У дисципліні слоупстайл уперше змагалися змішані команди лижників і сноубордистів.

Спортсмени виконують захопливі трюки на короткій дистанції. У змаганні беруть участь шість команд, у кожній — два сноубордисти й один лижник.

Перше місце посіли австрієць Фабіо Студер, німець Максі Прайссінгер і швейцарець Ксено Ленгерр.

[Максі Прайссінгер, спортсмен]:
«Уся річ у творчості. Мабуть, тому придумали такий конкурс. А співпраця в команді робить його ще цікавішим, бо кожен може додати свої ідеї».

[Ксено Ленгерр, спортсмен]:
«Насправді, я не очікував перемоги, та все вдалося».

Друге місце зайняла швейцарська команда, а третє дісталося інтернаціональній команді, у складі якої фін і два спортсмени зі Швейцарії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Лижники й сноубордисти виступили на змаганнях Laax Open у ШвейцаріїІндійське бойове мистецтво лягло в основу британської школи фехтуванняЗавершилася найнезвичайніша Олімпіада в історіїРежим надзвичайної ситуації і порожні трибуни: на Іграх-2020 не буде глядачівЯк непримітне містечко допомогло закласти основи сучасної ОлімпіадиУ Швеції німецькі слеклайнери побили світовий рекорд із хайлайнуБразильський чемпіон-каноїст надихнув дітей-аборигенів займатися веслуваннямЯк олімпійське золото в Токіо надихнуло бразильців на серфінг