25.04.2024
Телеканал NTD

Лижники й сноубордисти виступили на змаганнях Laax Open у Швейцарії

Лижники й сноубордисти виступили на змаганнях Laax Open у Швейцарії

У швейцарських Альпах пройшли змагання Laax Open. Це найбільша подія у світі сноубордингу. У дисципліні слоупстайл..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

У швейцарських Альпах пройшли змагання Laax Open. Це найбільша подія у світі сноубордингу. У дисципліні слоупстайл уперше змагалися змішані команди лижників і сноубордистів.

Спортсмени виконують захопливі трюки на короткій дистанції. У змаганні беруть участь шість команд, у кожній — два сноубордисти й один лижник.

Перше місце посіли австрієць Фабіо Студер, німець Максі Прайссінгер і швейцарець Ксено Ленгерр.

[Максі Прайссінгер, спортсмен]:

«Уся річ у творчості. Мабуть, тому придумали такий конкурс. А співпраця в команді робить його ще цікавішим, бо кожен може додати свої ідеї».

[Ксено Ленгерр, спортсмен]:
«Насправді, я не очікував перемоги, та все вдалося».

Друге місце зайняла швейцарська команда, а третє дісталося інтернаціональній команді, у складі якої фін і два спортсмени зі Швейцарії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Лижники й сноубордисти виступили на змаганнях Laax Open у ШвейцаріїСпорт із собакою — новий тренд серед китайцівПерегони в стилі Дикого Заходу: змагання з кінного скіджорингу пройшли в СШАСтрибок майже на 15 метрів: нові рекорди зі стрибків на лижах та сноубордах встановили у ШвейцаріїП’єр де Кубертен: Олімпіада повертається в місце народження батька сучасних ігорНайшвидша 90-річна жінка світу: 200 метрів за 51 секундуКоул Брауер стала першою американкою, яка наодинці здійснила кругосвітнє плавання, без зупинок і допомоги

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: