01.11.2021
Телеканал NTD

У Чехії пройшли перегони на собачих упряжках

У Чехії пройшли перегони на собачих упряжках

Перегони на їздових собаках Дештне, Чехія У мальовничих Орлицьких горах Чехії пройшли перегони на собачих упряжках...

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Перегони на їздових собаках
Дештне, Чехія

У мальовничих Орлицьких горах Чехії пройшли перегони на собачих упряжках. Цього року змагання мало не скасували, бо не було снігу. Та незадовго до початку перегонів він таки випав.

У змаганнях беруть участь 74 команди з різних країн. Для них підготували дві траси: 220 і 330 кілометрів. Першу треба подолати за чотири дні, другу — за п’ять.

[учасник змагань зі Швейцарії]:
«Снігу замало, але на вершинах його вдосталь. Цього разу пагорби трохи нижчі, ніж зазвичай, але перегони цікаві й захопливі».

[учасник змагань із Чехії]:
«Звісно, якби снігу було на метр більше, усе було б інакше. Але краєвид однаково романтичний. Я задоволений і щасливий, що ці перегони досі існують. Дякую тим, хто не здався й підготував для нас ці змагання».

Такі перегони організовують в Орлицьких горах 24-й рік поспіль. Вони найдовші в Чехії й одні з найскладніших у Європі.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Чехії пройшли перегони на собачих упряжкахЯпонська суддя із дзюдо черпає натхнення в роботі з феєрверкамиРежим надзвичайної ситуації і порожні трибуни: на Іграх-2020 не буде глядачівУ Швеції німецькі слеклайнери побили світовий рекорд із хайлайнуНімецький чемпіон із веслувального слалому готується до своєї третьої ОлімпіадиІспанець виконав рекордне 30-метрове переднє сальто на змаганнях із фрирайдуЇда, сон і тренування: німецька каратистка прагне потрапити на Олімпіаду-2020