16.03.2021
Телеканал NTD

У Чехії пройшли перегони на собачих упряжках

У Чехії пройшли перегони на собачих упряжках

Перегони на їздових собаках Дештне, Чехія У мальовничих Орлицьких горах Чехії пройшли перегони на собачих упряжках...

Дата завантаження: 2021-05-16

video

Перегони на їздових собаках
Дештне, Чехія

У мальовничих Орлицьких горах Чехії пройшли перегони на собачих упряжках. Цього року змагання мало не скасували, бо не було снігу. Та незадовго до початку перегонів він таки випав.

У змаганнях беруть участь 74 команди з різних країн. Для них підготували дві траси: 220 і 330 кілометрів. Першу треба подолати за чотири дні, другу — за п’ять.

[учасник змагань зі Швейцарії]:
«Снігу замало, але на вершинах його вдосталь. Цього разу пагорби трохи нижчі, ніж зазвичай, але перегони цікаві й захопливі».

[учасник змагань із Чехії]:
«Звісно, якби снігу було на метр більше, усе було б інакше. Але краєвид однаково романтичний. Я задоволений і щасливий, що ці перегони досі існують. Дякую тим, хто не здався й підготував для нас ці змагання».

Такі перегони організовують в Орлицьких горах 24-й рік поспіль. Вони найдовші в Чехії й одні з найскладніших у Європі.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Чехії пройшли перегони на собачих упряжкахУболівальники перемогли: футбольна Суперліга розвалилася, не встигнувши початисяЯпонія планує не пускати іноземних уболівальників на Олімпійські ігриЖителі Мюнхена не вірять в успіх проведення матчів Євро-2020 у їхньому містіЧеський фридайвер установив світовий рекорд із плавання під кригоюОлімпійським іграм сучасності виповнилося 125 роківВійна проти нової Суперліги: УЄФА обіцяє заборони й дискваліфікаціїВлада Непалу знову дозволила підійматися на ЕверестУ гірських велоперегонах Mediterranean Epic перемогли італієць і швейцаркаНімецький борець зробив із курника спортзал і готується перемогти на Олімпіаді