28.09.2021
Телеканал NTD

У Чехії пройшли перегони на собачих упряжках

У Чехії пройшли перегони на собачих упряжках

Перегони на їздових собаках Дештне, Чехія У мальовничих Орлицьких горах Чехії пройшли перегони на собачих упряжках...

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Перегони на їздових собаках
Дештне, Чехія

У мальовничих Орлицьких горах Чехії пройшли перегони на собачих упряжках. Цього року змагання мало не скасували, бо не було снігу. Та незадовго до початку перегонів він таки випав.

У змаганнях беруть участь 74 команди з різних країн. Для них підготували дві траси: 220 і 330 кілометрів. Першу треба подолати за чотири дні, другу — за п’ять.

[учасник змагань зі Швейцарії]:
«Снігу замало, але на вершинах його вдосталь. Цього разу пагорби трохи нижчі, ніж зазвичай, але перегони цікаві й захопливі».

[учасник змагань із Чехії]:
«Звісно, якби снігу було на метр більше, усе було б інакше. Але краєвид однаково романтичний. Я задоволений і щасливий, що ці перегони досі існують. Дякую тим, хто не здався й підготував для нас ці змагання».

Такі перегони організовують в Орлицьких горах 24-й рік поспіль. Вони найдовші в Чехії й одні з найскладніших у Європі.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Чехії пройшли перегони на собачих упряжкахМОК і організатори Ігор у Токіо повідомили про правила проведення ОлімпіадиЛітні австралійці насолоджуються грою в пішохідний футболБіг на руках: в Україні встановили новий рекордАльтернативний фітнес на карантині: йога для очей і заняття в петляхЗбірна України «Ігор нескорених» провела відкрите тренуванняУ Газі шанувальники паркуру безпечно займаються в новому заліОргкомітет Токіо-2020 сподівається, що вакцинація допоможе успішно провести Ігри10-річний японський сумоїст важить 85 кг і перемагає суперників старших за себеВертикальний заїзд: французький велотріаліст підкорив 140-метровий хмарочос