08.01.2021
Телеканал NTD

Бариста танцями приваблює відвідувачів до кав’ярні в Аммані

Бариста танцями приваблює відвідувачів до кав'ярні в Аммані

Для баристи Хальдуна вулиці йорданської столиці стали сценою, а водії авто, що проїжджають повз, — глядачами...

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Для баристи Хальдуна вулиці йорданської столиці стали сценою, а водії авто, що проїжджають повз, — глядачами.

Хальдун — біженець з Ємену. Він щоранку одягається в народний одяг і виконує традиційний танець своєї країни біля кав’ярні в Аммані, де працює.

[Хальдун аль-Азабу, єменський бариста]:
«Я вирішив стати баристою, бо коли приїхав з Ємену, не знав, де працювати. Я влаштувався в цю кав’ярню й полюбив цю професію, бо це весело. Можна посміятися з покупцями, поспілкуватися з усілякими людьми. Дуже люблю цю роботу».

До Йорданії Хальдун приїхав, щоб знайти роботу. Каже, що вдома після п’яти років громадянської війни працевлаштуватися складно.

Танцювати вирішив за покликом серця. Виявилося, що це приваблює клієнтів.

[покупець]:
«Унікальна людина. Своїми рухами він створює атмосферу на цій вулиці й приваблює людей. Щиро кажучи, приїжджаю сюди через нього».

[Хальдун аль-Азаб, єменський бариста]:
«Танці нагадують мені про родину й друзів, а також про свята й вечірки, на яких я бував удома. Коли танцюю, я щасливий, і мені комфортно. Водночас я можу привабити клієнтів, яким теж подобається, як я танцюю».

Коротке посилання на цю сторінку:

Бариста танцями приваблює відвідувачів до кав’ярні в АмманіДикі кози розгулюють британським містечком: плюси й мінуси такого сусідства81-річна фітнес-бабуся стала зіркою тіктоку«Королева дизайну яєць» сподівається, що таке ремесло об’єднає родини перед ВеликоднемВулиці Бонна вбралися в рожеві шати з вишневих квітівВ Аргентині самка ягуара, що живе в неволі, навела дитинчат від дикого самцяТокійців виманює на вулиці квітуча сакураУ бельгійському зоопарку панди-близнюки вперше граються на снігуНайстаріший британський розвізник газет вирішив поки не виходити на пенсіюПритулок для ослів: у Мексиці рятують в’ючних тварин від жорстокого поводження