21.02.2021
Телеканал NTD

Бариста танцями приваблює відвідувачів до кав’ярні в Аммані

Бариста танцями приваблює відвідувачів до кав'ярні в Аммані

Для баристи Хальдуна вулиці йорданської столиці стали сценою, а водії авто, що проїжджають повз, — глядачами...

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Для баристи Хальдуна вулиці йорданської столиці стали сценою, а водії авто, що проїжджають повз, — глядачами.

Хальдун — біженець з Ємену. Він щоранку одягається в народний одяг і виконує традиційний танець своєї країни біля кав’ярні в Аммані, де працює.

[Хальдун аль-Азабу, єменський бариста]:
«Я вирішив стати баристою, бо коли приїхав з Ємену, не знав, де працювати. Я влаштувався в цю кав’ярню й полюбив цю професію, бо це весело. Можна посміятися з покупцями, поспілкуватися з усілякими людьми. Дуже люблю цю роботу».

До Йорданії Хальдун приїхав, щоб знайти роботу. Каже, що вдома після п’яти років громадянської війни працевлаштуватися складно.

Танцювати вирішив за покликом серця. Виявилося, що це приваблює клієнтів.

[покупець]:
«Унікальна людина. Своїми рухами він створює атмосферу на цій вулиці й приваблює людей. Щиро кажучи, приїжджаю сюди через нього».

[Хальдун аль-Азаб, єменський бариста]:
«Танці нагадують мені про родину й друзів, а також про свята й вечірки, на яких я бував удома. Коли танцюю, я щасливий, і мені комфортно. Водночас я можу привабити клієнтів, яким теж подобається, як я танцюю».

Коротке посилання на цю сторінку:

Бариста танцями приваблює відвідувачів до кав’ярні в АмманіРятує рибу й черепах: 4-річна дівчинка очищає від сміття бухту ГуанабараНайкращий тренер: польська скелелазка готується до Токіо-2020 під наглядом псаНа злеті кар’єри: нігерійському майстрові ніколи йти на пенсіюПакистанські лісничі готують врятованого ведмедика до життя на волі«Козиний десант» висадився в парку Нью-Йорка для боротьби з бур’янамиІспанський винахідник робить 3D-друковані протези й дарує їх інвалідамКрижана ванна: як зміцнюють імунітет у пустелі ОАЕВундеркінд: 4-річна піаністка готується підкорити світові сцени1000 звірів за рік урятувала австралійська організація