25.12.2021
Телеканал NTD

В Естонії пройшов Європейський сауна-марафон

В Естонії пройшов Європейський сауна-марафон

Десятки любителів попаритися взяли участь у веселому сауна-марафоні в естонському місті Отепя. Їм довелося випробувати на..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Десятки любителів попаритися взяли участь у веселому сауна-марафоні в естонському місті Отепя. Їм довелося випробувати на собі і холод, і спеку, але, схоже, це марафонців лише підбадьорює.

У кожній команді чотири учасники. Вони мають знайти 19 лазень і саун і попаритися в кожній не менш як три хвилини. Орієнтуватися на маршруті допомагає інструкція.

[учасник сауна-марафону]:
«Сауни дуже хороші й жаркі. Гадаю, тут зібралося стільки людей, бо змагання дуже веселі».

На шляху трапляються і традиційні естонські сауни, і досить екзотичні парильні, обладнані в машинах.

Вантажівка ЗІЛ-131, що колись перевозила солдатів, виявилася чудовою сауною. За кілька годин тут попарилося понад 600 осіб.

[учасниця сауна-марафону]:
«Це була, напевно, найжаркіша сауна з усіх, де ми побували. Там дуже гаряче й дуже мило».

А ті, хто не боїться холоду, занурилися в крижані водойми, щоб заробити додаткові бали.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Естонії пройшов Європейський сауна-марафонКубинець 20 років дружить із пеліканамиРідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в АнгліїМузика для звірів: тайські школярі виступають у зоопаркуЗумба в парку просто неба дарує щастя жителям Нью-ЙоркаСлоненя в мюнхенському зоопарку пізнає світ і насолоджується теплою погодою«Дотик любові»: як рукавички з теплою водою допомагають пацієнтам із COVID-19Дитинча південного білого носорога народилося в ізраїльському зоопарку8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 рокуЄгиптянки шиють лежаки для собак і допомагають своїм сім’ям та притулкам для тварин