06.12.2021
Телеканал NTD

В Естонії пройшов Європейський сауна-марафон

В Естонії пройшов Європейський сауна-марафон

Десятки любителів попаритися взяли участь у веселому сауна-марафоні в естонському місті Отепя. Їм довелося випробувати на..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Десятки любителів попаритися взяли участь у веселому сауна-марафоні в естонському місті Отепя. Їм довелося випробувати на собі і холод, і спеку, але, схоже, це марафонців лише підбадьорює.

У кожній команді чотири учасники. Вони мають знайти 19 лазень і саун і попаритися в кожній не менш як три хвилини. Орієнтуватися на маршруті допомагає інструкція.

[учасник сауна-марафону]:
«Сауни дуже хороші й жаркі. Гадаю, тут зібралося стільки людей, бо змагання дуже веселі».

На шляху трапляються і традиційні естонські сауни, і досить екзотичні парильні, обладнані в машинах.

Вантажівка ЗІЛ-131, що колись перевозила солдатів, виявилася чудовою сауною. За кілька годин тут попарилося понад 600 осіб.

[учасниця сауна-марафону]:
«Це була, напевно, найжаркіша сауна з усіх, де ми побували. Там дуже гаряче й дуже мило».

А ті, хто не боїться холоду, занурилися в крижані водойми, щоб заробити додаткові бали.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Естонії пройшов Європейський сауна-марафонУ мексиканському зоопарку підростає дитинча бегемотаЯк мешканці Талліннського зоопарку насолоджуються зимовою погодоюНа Таймс-сквер випробували конфеті на летючістьУ чилійському зоопарку оселилися червоні панди з ЯпоніїОгляд позитивних митей 2020 року81-річна фітнес-бабуся стала зіркою тіктокуНайстаріший британський розвізник газет вирішив поки не виходити на пенсіюСобака в грецькому селі годує молоком котівТасманійський шукач скарбів допомагає людям знайти втрачені цінності