03.09.2021
Телеканал NTD

Угандійське озеро Буньоні приваблює туристів красою та безтурботністю

Угандійське озеро Буньоні приваблює туристів красою та безтурботністю

Чарівні краєвиди й спів пташок. Озеро Буньоні в Уганді приваблює туристів красою природи та відпочинком від..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Чарівні краєвиди й спів пташок. Озеро Буньоні в Уганді приваблює туристів красою природи та відпочинком від гамірних міст. І гостей тут стає дедалі більше.

[Сара Лавері, туристка зі США]:
«Я приїхала, щоб відчути безтурботність і спокій. Це важливо. Саме тому прагнеш побувати на озері Буньоні».

Туризм на Буньоні активно розвивається вже 20 років, але взимку й восени іноземних мандрівників було мало. Щоб їх привабити, 2017 року біля озера побудували парк розваг. На березі водойми виростають нові готелі. Два десятки років тому їх було три, а зараз — майже 30.

[турист із Нідерландів]:
«Я був тут 2007-го. Це давно, але я пам’ятаю, що тут стояло кілька готелів — два чи три. І точно не було таких розваг, як зиплайн або парк пригод. Рік за роком тут стало ліпше».

Назва озера перекладається як «місце проживання безлічі пташок». Пернатих тут живе понад 200 видів. На озері розкинулося 29 островів. На якихось живуть люди, а на деяких ні. Подивитися на них можна під час водних екскурсій.

Водночас уряд Уганди сподівається, що за наступні кілька років туристів стане ще більше і на озері Буньоні, і в усій країні. 2018-го Уганду відвідало півтора мільйона іноземних туристів. Це збагатило місцеву економіку на один мільярд 600 мільйонів доларів.

[Годфрі Ссуубі Ківанда, міністр туризму Уганди]:
«До кінця року ми, можливо, приймемо 2,2 мільйона гостей. Але мета, якої ми хочемо досягти до 2024 або 2025 року, — чотири-п’ять мільйонів туристів».

На озері Буньоні вже запланували провести цього року кілька культурних заходів, зокрема й музичних.
Коротке посилання на цю сторінку:

Угандійське озеро Буньоні приваблює туристів красою та безтурботністюРідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в АнгліїДитинча південного білого носорога народилося в ізраїльському зоопаркуТюлень став учасником парусної регати, забравшись на тримаранЗумба в парку просто неба дарує щастя жителям Нью-ЙоркаМузика для звірів: тайські школярі виступають у зоопаркуКрижана ванна: як зміцнюють імунітет у пустелі ОАЕПекінес Васабі став найкращим собакою Америки у 2021 роціНа будівлі в Токіо оселилася величезна кішкаЯк хор допомагає жителям Перта подолати ізоляцію і знайти друзів