29.10.2021
Телеканал NTD

Летючий мотоцикл за $700 тисяч продає японський стартап

Летючий мотоцикл за $700 тисяч продає японський стартап

Говербайк за ціною авто класу люкс пропонує купити японський стартап. Новинка коштуватиме 680 тисяч доларів. Це..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Говербайк за ціною авто класу люкс пропонує купити японський стартап. Новинка коштуватиме 680 тисяч доларів. Це коло 18 мільйонів гривень.

Цей летючий мотоцикл оснащено двигуном внутрішнього згоряння й чотирма електромоторами. Максимальна швидкість — 100 кілометрів за годину. Завдяки бензиновій силовій установці тримається в повітрі до 40 хвилин. Звичайні електричні говербайки літають лише 20 хвилин.

[Дайсуке Катано, голова компанії ― розробника говербайка]:
«Перед людьми завжди стояв вибір — їздити землею чи ширяти в небі. Хочемо запропонувати новий спосіб пересування — літати повітрям».

Поки що в Японії літати над містами на приватному транспорті заборонено. У 2023 році закони оновлять і, можливо, дозволять такі польоти. Поки ж говербайками можна користуватися як спортивним транспортом. Літати на них доведеться на природі, де немає людей.

[Дайсуке Катано, голова компанії ― розробника говербайка]:
«Ми хочемо, щоб говербайки насамперед купували люди, яких цікавлять нові способи пересування. Інша мета — використовувати летючі мотоцикли під час рятувальних операцій або у важкодоступній місцевості».

Розробляти говербайк почали у 2017 році. За два роки прототип показали на Токійському автосалоні. У майбутньому стартап створить такий самий летючий мотоцикл, але повністю електричний. Ціни обіцяють знизити. Говербайки коштуватимуть від 80 до 120 тисяч доларів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Летючий мотоцикл за $700 тисяч продає японський стартапТепер космічною далечінню можна погуляти у віртуальній реальностіКит на чотирьох лапах: у Єгипті виявили останки незвичайної амфібіїНайменшу у світі кардіопомпу створили в НімеччиніУ Бразилії знайшли кістки динозаврів і сподіваються відкрити нові видиНауковці вилікували від паралічу мишу й тепер переходять до випробувань на людях«Живі морські стіни» повертають біорізноманіття в гавань СіднеяРозроблено дрон, яким керують силою думкиВакцина з дерев: де вирощують унікальний засіб захисту від COVIDЯк помитися й поїсти за умов невагомості