29.11.2021
Телеканал NTD

Отари овець заполонили центр Мадрида

Отари овець заполонили центр Мадрида

Отари овець ідуть прямо центром Мадрида. Тут пролягає давній міграційний маршрут. Щоосені цим шляхом пастухи гнали..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Отари овець ідуть прямо центром Мадрида. Тут пролягає давній міграційний маршрут. Щоосені цим шляхом пастухи гнали худобу на південні пасовища.

Утім, якийсь час овець до центру столиці не пускали, і вони йшли в обхід. У 1994 році заборону скасували.

[Мігель Гонсалес, фермер]:
«Ми відновлюємо для худоби королівські маршрути. Ними гнали тварин через всю Іспанію — від області Кастилія-Леон до Естремадури та Андалусії».

Прогін худоби перетворюється на свято традиційної культури з піснями й танцями.

[туристка]:
«Чудово. Я приїжджаю щороку й цього разу вперше взяла із собою дитину. Вона прекрасно провела час».

Фермери переганяють худобу на далекі пасовища вже 800 років. Міграційні маршрути простяглися на 125 кілометрів по всій Іспанії. Заважати ніхто не має права. Чабанам доводиться переганяти до мільйона овець.
Коротке посилання на цю сторінку:

Отари овець заполонили центр МадридаКоштовності Марії-Антуанетти виставлять на аукціон у ШвейцаріїКилим із квітів прикрасив пустелю в Чилі попри посуху«Божественну комедію» Данте переклали на 3D-анімаціюКвітковий фестиваль в Іспанії: море квітів і дзеркалаАси повітроплавання зустрілися на фестивалі в НімеччиніЧому 9-річного художника називають да Вінчі з ДорсетуЕквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекордРеквізит із фільмів зі Сталлоне продадуть на аукціоніЯпонка робить картонних роботів і танки