24.06.2021
Телеканал NTD

Ціни на газ у ЄС і Великій Британії злетіли до рекордного максимуму

Ціни на газ у ЄС і Великій Британії злетіли до рекордного максимуму

Споживачі енергії в Європейському Союзі і Сполученому Королівстві стикаються з рекордно високими цінами на газ і..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Споживачі енергії в Європейському Союзі і Сполученому Королівстві стикаються з рекордно високими цінами на газ і електроенергію. Головна причина — скорочення запасів.

Газові сховища у Великій Британії та ЄС сьогодні заповнені на 76 %. Тоді як середній сезонний показник — 90%.

Дефіцит частково пояснюють раптовим збільшенням глобального попиту на енергію, бо світова економіка відновлюється після пандемії COVID-19.

У такій ситуації ринки в усій Європі підвищують ціни для споживачів, щоб обмежити попит.

Побоювання зростають також через погіршення відносин між Європою та Росією. Адже російський «Газпром» забезпечує 35 % усіх постачань до Європи. Однак ЄС заявляє, що компанія робить недостатньо для зменшення дефіциту й зростання цін у регіоні.

Експерти прогнозують, що ціни на газ та електроенергію в Європі, ймовірно, залишаться вищими за середні доти, доки запаси енергоносіїв не поповнять.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ціни на газ у ЄС і Великій Британії злетіли до рекордного максимумуФейсбук погодився заплатити за дискримінацію під час наймуБританці панічно скуповують бензинЗвіт: Китай не виконує умов масштабної угоди з ДР Конго у видобувній галузіБолота допоможуть виготовляти батареїУ Євросоюзі — рекордно високі ціни на енергоносіїЧому британські універмаги перетворюються на розважальні центриГолова Європейського центробанку не має побоювань щодо інфляціїКриза постачання: порожні полиці на «чорну п’ятницю»У Лівані найбіднішим сім’ям дадуть гроші