23.12.2021
Телеканал NTD

Троє загиблих, десятки постраждалих: у Чехії зіткнулися два потяги

Троє загиблих, десятки постраждалих: у Чехії зіткнулися два потяги

У Чехії з'ясовують причину залізничної аварії, яка сталася в середу на заході країни поблизу населеного пункту..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

У Чехії з’ясовують причину залізничної аварії, яка сталася в середу на заході країни поблизу населеного пункту Мілавче. Зіткнулися два пасажирські потяги. Троє людей загинуло й близько 50-ти постраждало.

Один поїзд належав приватній німецькій компанії. Він прямував за маршрутом Мюнхен — Прага. Ним їхало близько 20-ти пасажирів. Він зіткнувся з чеським регіональним поїздом.

[Каміла Плжакова, потерпіла пасажирка]:
«Я лиш пам’ятаю, що була в паніці, не розуміла, що відбувається. Але я швидко оговталася, і разом і поліціянтом, який теж їхав поїздом, ми почали перевіряти, чи немає серед нас постраждалих, а ще шукали спосіб, як вибратися з вагона».

Причин аварії може бути кілька. Основна версія — технічна несправність. Не виключають і людський фактор.

Зіткнення сталося на одноколійній ділянці залізниці після того, як німецький потяг виїхав на заборонений сигнал семафора.

[Карел Гавлічек, міністр транспорту Чехії]:
«Нам треба з’ясувати, чи всі механізми безпеки всередині локомотива працювали правильно. Поки інших версій не маємо. Машиніст, на жаль, не зупинився на червоний сигнал семафора, тому логічно, що зіткнення з пасажирським поїздом, який запізнився на хвилину, було неминучим».

Двоє із загиблих — це машиністи обох потягів. Третя жертва — пасажир. Як повідомляють рятувальні служби, семеро потерпілих перебувають у критичному стані. Їх вивезли на вертольотах. Також незначні травми дістало десять громадян Німеччини. Їх на машинах швидкої допомоги доправили до німецьких лікарень.
Коротке посилання на цю сторінку:

Троє загиблих, десятки постраждалих: у Чехії зіткнулися два потягиЧотирьох демократичних активістів арештували в ГонконзіУраган «Іда» приніс вітри, зливи й торнадоБілоруська спортсменка Тимановська отримала польську гуманітарну візуСША депортували до Мексики 260 мігрантівКубинці виходять на вулиці й скандують «Геть комунізм»Голосують у наметі: вибори в постраждалих від повені регіонах Німеччини«Талібан» сформував новий урядЩонайменше 48 загиблих: Європу затоплюють небувалі зливиПівнічна Корея знову випробувала ракету