25.12.2021
Телеканал NTD

США висунули звинувачення чотирьом військовим китайської армії за злом Equifax

США висунули звинувачення чотирьом військовим китайської армії за злом Equifax

Звинувачення службовцям армії КНР Вашингтон, США США офіційно звинуватили чотирьох службовців Народно-визвольної армії КНР у зломі..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Звинувачення службовцям армії КНР
Вашингтон, США

США офіційно звинуватили чотирьох службовців Народно-визвольної армії КНР у зломі комп’ютерних мереж американського бюро кредитної історії Equifax і викраденні особистої інформації десятків мільйонів американців. Про це оголосило міністерство юстиції США й назвало інцидент найбільшою крадіжкою особистих даних громадян.

[Вільям Барр, генеральний прокурор США]:
«Сьогоднішнє оголошення ми робимо після дворічного розслідування. Згідно з дев’ятьма пунктами звинувачення, які передало велике журі в Атланті, четверо службовців Народно-визвольної армії Китаю зламали комп’ютерні системи Equifax і здійснили економічне шпигунство».

Злом 2017 року зачепив понад 145 мільйонів осіб. Хакери викрали імена, номери соціального страхування та інші особисті дані. Вони також украли торгові таємниці компанії, серед яких проекти баз даних.

[Вільям Барр, генеральний прокурор США]:
«Ці дані дуже цінні. Завдяки таким крадіжкам Китай зможе забезпечувати розвиток штучного інтелекту, а також систем визначення об’єктів розвідки».

Раніше адміністрація Дональда Трампа неодноразово попереджала, що Пекін намагається зібрати дані американців, а також викрасти наукові дослідження та інновації. Так Вашингтон закликав своїх союзників не використовувати обладнання китайського технологічного гіганта Huawei, щоб створювати мережі 5G, бо в них може бути запроваджено шпигунські технології.

[Девід Бовдич, заступник директора ФБР]:
«Дехто думає, яка користь від звинувачень, якщо ці хакери, очевидно, поза межами нашої досяжності. Ми постійно відповідаємо на такі запитання. Ми не можемо позбавити їх волі чи судити. Не зараз. Але одного разу ці злочинці помиляться. І коли вони це зроблять, ми відразу почнемо діяти».

Equifax заснували 1899 року. Вона має інформацію про 800 мільйонів фізичних осіб і 88 мільйонів підприємств з усього світу.
Коротке посилання на цю сторінку:

США висунули звинувачення чотирьом військовим китайської армії за злом EquifaxПівнічна Корея, імовірно, знову провела випробування балістичних ракетСаміт «Великої сімки» завдає збитків мешканцям британського Карбіс-БейБайден назвав убивства вірменів 1915 року геноцидомСпікер Конгресу США закликала бойкотувати Олімпіаду-22 у ПекініТрамп запустив онлайн-платформу для комунікації зі своїми прихильникамиУ Шотландії після парламентських виборів може відбутися новий референдум про незалежністьЄС затвердив додаткові санкції щодо БілорусіБайден і Ердоган провели зустріч під час саміту НАТОКліматичний саміт: країни обіцяють зменшити викиди CO2