28.10.2024
Телеканал NTD

Хетчбек Peugeot 208 став «Автомобілем року-2020» у Європі

Хетчбек Peugeot 208 став «Автомобілем року-2020» у Європі

Хетчбек Peugeot 208 здобув престижний титул «Європейський автомобіль 2020 року». Він набрав 281 бал й обійшов..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Хетчбек Peugeot 208 здобув престижний титул «Європейський автомобіль 2020 року». Він набрав 281 бал й обійшов шістьох інших фіналістів. Церемонія пройшла в Женеві — у залі без журналістів. Їх не запросили через спалах китайського коронавірусу.

Гендиректор компанії Peugeot також спостерігав за нагородженням віддалено.

[Жан-Філіпп Імпарато, гендиректор компанії Peugeot]:
«Фантастика. Ми любимо машини й знаємо, що журі конкурсу “Автомобіль року” — це експерти, і нам це важливо. Ми впевнені, що автомобіль заслуговує вашої уваги, і пишаємося ним».

У конкурсі брали участь 30 автомобілів. Усіх кандидатів протестували торік у Данії.

[Франк Янссен, голова журі]:
«Ми випробовували кожне авто. Потім у листопаді був перший тур голосування, і журі обрало сім машин. Потрапити до короткого списку — це вже велике досягнення. Фіналісти — це сім найкращих автомобілів року».

Друге місце посіло авто Tesla Model 3, набравши 242 бали. На третьому — Porsche Taycan, у нього 222 бали. Потім ідуть Renault Clio, Ford Puma, Toyota Corolla і BMW першої серії.

Зазвичай після конкурсу починається Женевський автосалон. Але цього року його скасували.

[Олівер Рігс, директор Женевського автосалону]:
«Так учинити вирішили через епідемію COVID-19, яка лютує в багатьох країнах світу, а тепер з’явилася й у Швейцарії. Деякі обставини зовсім не залежать від нас. Однак ми дуже раді, що нагородження “Автомобіля року” відбулося».

Європейський конкурс проводять з 1964 року. Журі складається з журналістів автомобільних видань різних країн Європи.

Автомобіль компанії Peugeot перемагає вшосте. Перше досягнення зареєстровано в 69-му.
Коротке посилання на цю сторінку:

Хетчбек Peugeot 208 став «Автомобілем року-2020» у ЄвропіПекінський автосалон — 2024: новинки від Porsche, Mini та FordТріщина завдовжки 3 км утворилася під час ще одного виверження вулкана в Ісландії«Відновлення правосуддя для України»: 44 країни в Гаазі підтримали створення трибуналу для РосіїДовелося спати на вулиці: на півдні Італії стався землетрусКНР проводить військові навчання навколо ТайванюВерховний суд США дозволив Техасу арештовувати нелегальних мігрантівООН: дитяча смертність у світі зменшилася до рекордно низького рівняЇдять котів та листя: жителям Судану загрожує голод через війнуПовені спричинили хаос в Афганістані та Пакистані

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: