22.06.2021
Телеканал NTD

У Парижі дебютував серійний електрокар Citroën Ami

У Парижі дебютував серійний електрокар Citroën Ami

У Парижі дебютує серійна модель двомісного електромобіля Citroën Ami. Компактну машину створили, щоб їздити містом. Її..

Дата завантаження: 2021-09-22

video

У Парижі дебютує серійна модель двомісного електромобіля Citroën Ami. Компактну машину створили, щоб їздити містом. Її довжина — менш як два з половиною метри, ширина — метр 39 сантиметрів, висота — трохи більше ніж півтора метра.

[Венсан Кобе, генеральний директор компанії Citroën]:
«Ми пропонуємо повністю готове рішення для екологічних міських поїздок. Ось що таке Ami. На нашу думку, це добра відповідь на дуже гостру соціальну проблему».

Citroën Ami — це електричний квадроцикл. У Франції їх можна водити з 14 років.

[Арно Беллоні, співробітник компанії Citroën]:
«Це знахідка для пересування містом. Не потрібні права на водіння машиною, можна сідати за кермо з 14 чи 16 років. Не треба якась особлива інфраструктура. Досить звичайної розетки».

Екстер’єр Ami гранично простий. Аскетизм панує й у салоні: невигадлива панель приладів, а замість аудіосистеми — док-станція для смартфона.

Електромотор потужністю 6 кВт видає трохи більше ніж вісім кінських сил. Максимальна швидкість — 45 кілометрів за годину. Батареї вистачає на 70 кілометрів. Зарядити її можна за три години.

На думку виробника, усього цього цілком достатньо для міського транспорту майбутнього. Коштуватиме машина 6000 євро. Компанія випустить сім версій Citroën Ami.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Парижі дебютував серійний електрокар Citroën AmiІранець самотужки створює копію гіперкара «Bugatti»Випробуй позашляховик: Чиказький автосалон тепер інтерактивнийРозкішні й електричні: виставка гібридних суперкарів відкрилася в КаліфорніїКрутий і культовий: «BMW» показала концепт-кар зі сміттяАвтошоу в Мюнхені: «Porsche» показала електричний спорткар «Mission R»Чому в австралійському місті багато потужних вінтажних авто«Mercedes», «Maybach» і «Smart»: електричні прем’єри Мюнхенського автосалону