28.03.2021
Телеканал NTD

Біле ведмежа у віденському зоопарку вперше вийшло просто неба

Біле ведмежа у віденському зоопарку вперше вийшло просто неба

Дебют білого ведмежати Відень, Австрія Свіже повітря, каміння й дощова вода. Біле ведмежа у віденському зоопарку..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Дебют білого ведмежати
Відень, Австрія

Свіже повітря, каміння й дощова вода. Біле ведмежа у віденському зоопарку «Шенбрунн» уперше вийшло за межами закритого вольєра. Там воно понад три місяці жило разом зі своєю мамою Норою.

[Алесса Езау, доглядачка]:
«Це для нас особлива подія, бо сьогодні відчинилися двері. Дитинча прогулюється самостійно, без мами. А вона відмінно справляється зі своїми обов’язками: вивела маля до відкритого вольєра й показала йому територію».

Нора народила двох дитинчат торік 9 листопада. Але одне відразу померло, і під її опікою залишився лише цей малюк. За ведмежам і його мамою понад три місяці спостерігали через відеокамери.

[Алесса Езау, доглядачка]:
«Ми ще не знаємо його статі. Ми дізнаємося це, коли прийде час».

Кличку ведмежаті поки не дають. Її допоможуть вибрати гості зоопарку через онлайн-голосування.
Коротке посилання на цю сторінку:

Біле ведмежа у віденському зоопарку вперше вийшло просто небаТасманійський шукач скарбів допомагає людям знайти втрачені цінності7-річний угандієць уже тричі літав на літаку другим пілотомНімці й австрійці заряджаються позитивом у прикрашених садах приватних будинківВ Аргентині самка ягуара, що живе в неволі, навела дитинчат від дикого самця«Світові потрібний Бетмен»: єгиптянин у костюмі супергероя роздає захисні маски81-річна фітнес-бабуся стала зіркою тіктокуБолівійська сім’я щороку робить різдвяний вертеп із сотень статуетокМолодильне молоко: під Києвом працює осляча фермаМасаж і свобода: фіни бігають по снігу у вовняних шкарпетках