01.11.2021
Телеканал NTD

Біле ведмежа у віденському зоопарку вперше вийшло просто неба

Біле ведмежа у віденському зоопарку вперше вийшло просто неба

Дебют білого ведмежати Відень, Австрія Свіже повітря, каміння й дощова вода. Біле ведмежа у віденському зоопарку..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Дебют білого ведмежати
Відень, Австрія

Свіже повітря, каміння й дощова вода. Біле ведмежа у віденському зоопарку «Шенбрунн» уперше вийшло за межами закритого вольєра. Там воно понад три місяці жило разом зі своєю мамою Норою.

[Алесса Езау, доглядачка]:
«Це для нас особлива подія, бо сьогодні відчинилися двері. Дитинча прогулюється самостійно, без мами. А вона відмінно справляється зі своїми обов’язками: вивела маля до відкритого вольєра й показала йому територію».

Нора народила двох дитинчат торік 9 листопада. Але одне відразу померло, і під її опікою залишився лише цей малюк. За ведмежам і його мамою понад три місяці спостерігали через відеокамери.

[Алесса Езау, доглядачка]:
«Ми ще не знаємо його статі. Ми дізнаємося це, коли прийде час».

Кличку ведмежаті поки не дають. Її допоможуть вибрати гості зоопарку через онлайн-голосування.
Коротке посилання на цю сторінку:

Біле ведмежа у віденському зоопарку вперше вийшло просто небаПерша клініка для диких звірів і птахів з’явилася в Австралії«Земля — як одна країна»: француз відвідав усі держави світуМузика для звірів: тайські школярі виступають у зоопаркуЯк хор допомагає жителям Перта подолати ізоляцію і знайти друзівЛавандове поле зацвіло під КиєвомНавіщо «запорожці» з усієї України з’їхалися до КиєваРибна ферма в Азад Кашмірі прихистила осиротілих гімалайських ведмежатРятує рибу й черепах: 4-річна дівчинка очищає від сміття бухту ГуанабараДитинча південного білого носорога народилося в ізраїльському зоопарку