01.10.2021
Телеканал NTD

Італія повернула Чилі сотні кактусів, вивезених контрабандою

Італія повернула Чилі сотні кактусів, вивезених контрабандою

В одному з будинків в італійському портовому місті Сенігаллія підрозділ військової поліції зірвав джекпот. Тут виявили..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

В одному з будинків в італійському портовому місті Сенігаллія підрозділ військової поліції зірвав джекпот.

Тут виявили величезну кількість кактусів, незаконно вивезених із Чилі.

У схованці зберігалася 1000 рідкісних рослин, вкрадених із пустелі Атаками.

Контрабандні кактуси дуже цінні.

[Сімон Чеккіні, відділ дикої природи Військової поліції карабінерів]:
«Ми наказали власнику відкрити двері й показати нам документи. Та він не хотів цього робити. Довелося пригрозити, що виб’ємо двері. Тоді він відчинив, і ми побачили всі рослини, зібрані в пустелі».

У приміщенні виявили кактуси — сотні різних сортів. Також знайшли паспорт на ім’я чоловіка, якого підозрюють у торгівлі людьми. Було вилучено комп’ютер і всілякі документи.

Як припускають, підозрюваний здійснив сім поїздок до Чилі. Ящики з кактусами він відправляв до Румунії та Греції, де митні перевірки менш суворі.

Потім їх доставляли до Італії і продавали клієнтам, здебільшого азійським. Ціна рослин коливалася від сотень до тисяч євро.

Водночас Італія зважилася на історичний крок. Вона повертає Чилі всі конфісковані рослини. Для цього довелося залагодити всі бюрократичні моменти й оформити необхідну документацію.

Тоді як міжнародна спільнота стурбована скороченням популяцій носорогів, тигрів чи панд, мало хто замислюється про те, що кактусів на планеті теж дедалі менше.

За даними Міжнародного союзу охорони природи, коло третини з 1478 видів кактусів перебуває під загрозою зникнення.
Коротке посилання на цю сторінку:

Італія повернула Чилі сотні кактусів, вивезених контрабандоюГрецький острів замінить усі автомобілі на електричніАвстралійські майстри шукають у пустелі покинуті машини і їх ремонтуютьОфіс, підвішений на скелі: шотландець показав значення поняття «віддалена робота»Угандійка робить зі сміття модні сумкиЗнайти COVID по запаху: як навчають британських собак-шукачівАрттерапія допомагає колишнім військовикам забути про стресІндійці під час локдауну годують бродячих собак і корівКількість безробітних у 2021 році може зрости до 220 мільйонівКубинські майстри створюють макети авто й поїздів із будь-яких доступних матеріалів