23.11.2021
Телеканал NTD

Усюди спокуси: мексиканські діти страждають від ожиріння

Усюди спокуси: мексиканські діти страждають від ожиріння

Кількість людей, зокрема дітей, з ожирінням у Мексиці й далі збільшується. За два останні роки вона..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Кількість людей, зокрема дітей, з ожирінням у Мексиці й далі збільшується. За два останні роки вона зросла на один відсотковий пункт до 10,3 %. Це один із найвищих показників у світі.

[Сальгадо Арройо, дієтолог]:
«Ми часто прагнемо розв’язувати проблеми швидко, ми не організовані. Мої пацієнти часто ставляться до проблеми легковажно. Також впливає реклама. Перероблені продукти, які не мають жодної поживної цінності, дуже доступні».

Експерти зазначають, що причина в поганих звичках та безлічі спокус. Вони наголошують, що слід обмежити продаж нездорової їжі, яка має високий вміст цукру, солі та жиру.

[Сальгадо Арройо, дієтолог]:
«А чи знаєте, що батьки здебільшого кажуть? Вони запитують, що в такому разі їм їсти. Їжте лише натуральне. Ось вам відповідь. Змініть своє харчування на таке».

Вага 16-річного сина цієї жінки — 137 кілограмів. У січні в нього також виявили COVID-19. Коло місяця він провів у відділенні інтенсивної терапії.

[Ана Марія, мати дитини з ожирінням]:
«Ми дуже його підтримуємо. Завдяки Богу й лікарям він з нами. Ми дуже злякалися. Слід задуматися, що ми робимо з нашими дітьми».

Тепер багато батьків також закликають обмежити продаж калорійної їжі.

[Ана Марія, мати дитини з ожирінням]:
«Люди не слухають і просто їдять, як і раніше. Пропонували не продавати шкідливу їжу біля шкіл: чипси, солодку воду. Однак цю їжу й далі продають».

Статистика показує, що понад 20 % померлих від коронавірусу в Мексиці також страждали від ожиріння.
Коротке посилання на цю сторінку:

Усюди спокуси: мексиканські діти страждають від ожирінняЧерез посуху в Бразилії висихають водосховищаКруїзні лайнери повертаються до Чорногорії після 16 місяців застоюНа вулицях Німеччини тестують безпілотні шатлиУ мексиканському зоопарку оселилися рідкісні ламантиниВиробництво дерев’яних човнів у Греції — ремесло, яке зникаєПлетіння з пальмового листя дає змогу єгипетському селу добре зароблятиЧерез пандемію Японія продовжила режим надзвичайної ситуації до 12 вересняУ Німеччині виявили небезпечних азійських комарівДо Барселони повертаються іноземні туристи