09.04.2022
Телеканал NTD

Усюди спокуси: мексиканські діти страждають від ожиріння

Усюди спокуси: мексиканські діти страждають від ожиріння

Кількість людей, зокрема дітей, з ожирінням у Мексиці й далі збільшується. За два останні роки вона..

Дата завантаження: 2022-08-09

video

Кількість людей, зокрема дітей, з ожирінням у Мексиці й далі збільшується. За два останні роки вона зросла на один відсотковий пункт до 10,3 %. Це один із найвищих показників у світі.

[Сальгадо Арройо, дієтолог]:
«Ми часто прагнемо розв’язувати проблеми швидко, ми не організовані. Мої пацієнти часто ставляться до проблеми легковажно. Також впливає реклама. Перероблені продукти, які не мають жодної поживної цінності, дуже доступні».

Експерти зазначають, що причина в поганих звичках та безлічі спокус. Вони наголошують, що слід обмежити продаж нездорової їжі, яка має високий вміст цукру, солі та жиру.

[Сальгадо Арройо, дієтолог]:
«А чи знаєте, що батьки здебільшого кажуть? Вони запитують, що в такому разі їм їсти. Їжте лише натуральне. Ось вам відповідь. Змініть своє харчування на таке».

Вага 16-річного сина цієї жінки — 137 кілограмів. У січні в нього також виявили COVID-19. Коло місяця він провів у відділенні інтенсивної терапії.

[Ана Марія, мати дитини з ожирінням]:
«Ми дуже його підтримуємо. Завдяки Богу й лікарям він з нами. Ми дуже злякалися. Слід задуматися, що ми робимо з нашими дітьми».

Тепер багато батьків також закликають обмежити продаж калорійної їжі.

[Ана Марія, мати дитини з ожирінням]:
«Люди не слухають і просто їдять, як і раніше. Пропонували не продавати шкідливу їжу біля шкіл: чипси, солодку воду. Однак цю їжу й далі продають».

Статистика показує, що понад 20 % померлих від коронавірусу в Мексиці також страждали від ожиріння.
Коротке посилання на цю сторінку:

Усюди спокуси: мексиканські діти страждають від ожирінняНесправжні коргі пройдуть парадом на честь королевиІндустрія іграшок Індії процвітає через зменшення китайського імпортуПити менше чаю закликали пакистанцівУгорські фермери продають коней, щоб пережити посухуНа тлі пандемії домашніх тварин в Іспанії стало на 44 % більшеУ Нігерії переробляють старі протези й дарують їх дітям з інвалідністюАпокаліпсис у центрі столиці: руйнується парк атракціонів в АнкаріЯк в Африці рятують рідкісних мавп — колобусівПопулярний соус блачан в Австралії — таємний і дуже смачний

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: