12.11.2021
Телеканал NTD

У Вестмінстерському дог-шоу братиме участь ще чотири породи собак

У Вестмінстерському дог-шоу братиме участь ще чотири породи собак

У Вестмінстерському дог-шоу в США братимуть участь ще чотири породи собак. Це аргентинський дог, бівер-йоркширський тер'єр,..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

У Вестмінстерському дог-шоу в США братимуть участь ще чотири породи собак. Це аргентинський дог, бівер-йоркширський тер’єр, барбет і бельгійська вівчарка різновиду лакенуа.

Аргентинського дога вивели у 20-их роках минулого століття для полювання на великого звіра.

[Гейл Міллер Бішер, директор Вестмінстерського клубу собаківників]:
«Аргентинський дог приєднується до групи робочих собак. Щойно його побачиш, одразу зрозуміло, що це робоча собака. Він дуже м’язистий і атлетично складений, з білою шерстю».

Бівер-йоркширського тер’єра вивели в середині 80-х років минулого століття в Німеччині. Барбети, яких також називають французькими водяними собаками, — рідкісна порода. Перші згадки про неї сягають XIV століття. Бельгійські вівчарки з’явилися наприкінці XIX століття.

Вестмінстерське дог-шоу цього року пройде просто неба в селищі Таррітаун. Захід перенесли з Нью-Йорка через карантинні обмеження. Глядачів на виставці не буде. У змаганнях можуть брати участь 209 порід і різновидів собак.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Вестмінстерському дог-шоу братиме участь ще чотири породи собакУ Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дереваУ США ресторани-автомати знову хочуть зробити закладами громадського харчування майбутньогоМузей Голодомору встановив рекорд України за кількістю мов в аудіогідіФранцузький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рікУ болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінгоІсторія, що занепадає: фото старовинних ліванських особняківУ Нью-Йорку з’явився новий парк із мальовничим краєвидомХрам ацтеків у Мехіко знову приймає відвідувачівТеатр із доставлянням: італійські актори приїжджають за викликом до парків