24.06.2021
Телеканал NTD

У Вестмінстерському дог-шоу бере участь 2500 собак із 50 штатів США

У Вестмінстерському дог-шоу бере участь 2500 собак із 50 штатів США

Коло 2500 собак зі США та інших країн беруть участь у 145-му Вестмінстерському дог-шоу. Цього року..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Коло 2500 собак зі США та інших країн беруть участь у 145-му Вестмінстерському дог-шоу. Цього року виставку перенесли із нью-йоркського спорткомплексу «Медісон-сквер-гарден» до маєтку Ліндгерст у Таррітауні.

Ці мопси Нетті й Тіллі — зірки інстаграму. Вони вже виступили на рингу й тепер красуються в нарядах.

[Лорі Сіройс, власниця мопсів]:
«Вони відомі в інстаграмі й у всьому світі своїми модними нарядами. Люди знають їх із цих публікацій. Ми приїхали сюди й виступили. Нам весело. Тепер ми просто насолоджуємося заходом».

А цей португальський поденгу з кличкою Куля став найкращим представником породи.

[Шеннон Олівер, власниця собаки]:
«Це здійснена мрія людини, яка виставляє собак більш як 25 років. По-перше, запрошення на дог-шоу — це велика честь, а домогтися перемоги — це здійснення мрії».

Чау-чау Квін теж отримав нагороду як найкращий представник породи. Барбара піклується про нього з народження.

[Барбара Бекер, власниця собаки]:
«Він допоміг мені впоратися з раком і став службовим собакою. У мене ремісія, і ми постійно виступаємо. Справи в нас ідуть дуже добре».

Через карантинні обмеження виставка проходить без глядачів.

[Чарлтон Рейндерс III, президент Вестмінстерського клубу собаківників]:
«Зараз усе інакше, бо публіки немає. Але власники — найбільші шанувальники собак. Вони люблять своїх вихованців, і в нас проходить багато чудових змагань».

У змаганнях Вестмінстерського дог-шоу цього року брало участь 206 порід собак.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Вестмінстерському дог-шоу бере участь 2500 собак із 50 штатів СШАСкульптуру Мікеланджело показали після дворічної реставраціїЖодного схожого вбрання: у Києві відкрилася виставка українського традиційного одягуФестиваль повітряних куль пройшов у Нью-ДжерсіЄгипетський ніндзя: фанат черепашок-ніндзя здійснює дитячу мрію«Людина-павук» і «три мушкетери» підкорили хмарочос під ПарижемЯк в Індії та Кенії відзначають Всесвітній день слонівЗатишні будиночки ваблять туристів до зруйнованої війною столиці ЄменуМадрид очима художника: майстерня Антоніо Лопеса просто неба«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінок