08.06.2021
Телеканал NTD

Цикади в шоколаді: кондитерська в США скористалася появою мільярдів комах

Цикади в шоколаді: кондитерська в США скористалася появою мільярдів комах

Поява періодичних цикад у США дала змогу власниці шоколадної кондитерської Сарі Дуаєр розширити асортимент. Тепер тут..

Дата завантаження: 2021-12-08

video

Поява періодичних цикад у США дала змогу власниці шоколадної кондитерської Сарі Дуаєр розширити асортимент. Тепер тут продають комах у шоколаді. Збирають майбутню начинку для цукерок поруч із кондитерською в містечку Бетесда на сході країни.

Спочатку цикад заморожують, потім трохи варять і чистять. Після цього збризкують олією, посипають корицею й відправляють у фритюрницю. Потім хрустку начинку вмочують у шоколад і залишають застигати.

Сара каже, що ледь справляється із замовленнями.

[Сара Дуаєр, власниця кондитерської]:
«Я роблю шоколад уже десять років. Якби це не спрацювало, то я їх і не продавала б. Коли поєднуєш смак шоколаду, кориці й горіховий смак комахи, це створює відчуття свята: немов ідеш вулицями великого міста, а там на тротуарах смажать горіхи».

До появи цикад у кондитерській робили звичайнісінькі цукерки. Мільярди цих комах з’являються в східних штатах США раз на 17 років. Саме стільки часу потрібно личинкам для розвитку
Коротке посилання на цю сторінку:

Цикади в шоколаді: кондитерська в США скористалася появою мільярдів комахДвоє рідкісних білих левенят народилося в заповіднику на півдні ІспаніїКилим із квітів прикрасив пустелю в Чилі попри посухуДитинча зебри Греві дебютує в зоопарку на півночі МексикиКазковий світ ляльок повертається на сцену в МексиціОстанній Бонд Крейга: агенту 007 не час помиратиПремію «Еммі» здобув серіал «Корона» й не тільки вінБойові слони, верблюди й артилерія: артефакти Хотинської битвиУчасниці конкурсу «Міс Всесвіт — 2021» прогулялися ЄрусалимомСомалійка малює картини, щоб змінити життя країни на краще