03.11.2021
Телеканал NTD

Пекінес Васабі став найкращим собакою Америки у 2021 році

Пекінес Васабі став найкращим собакою Америки у 2021 році

Пекінес із кличкою Васабі позує на оглядовому майданчику Емпайр-Стейт-Білдингу. Він став найкращим собакою Америки, перемігши в..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Пекінес із кличкою Васабі позує на оглядовому майданчику Емпайр-Стейт-Білдингу. Він став найкращим собакою Америки, перемігши в 145-му Вестмінстерському дог-шоу.

Власник Девід Фіцпатрік успіху не очікував, але й не здивований.

[Девід Фіцпатрік, власник пекінеса]:
«(Васабі) холоднокровний і спокійний. Пекінеси врівноважені, мають королівський характер. Але він знає, як поводитися на рингу».

Васабі — п’ятий пекінес, що переміг на Вестмінстерській виставці собак.

[Гейл Міллер Бішер, директор Вестмінстерського клубу собаківників]:
«Це дуже цікаво, бо його власник Девід Фіцпатрік, який і розводить собак, і показує їх на виставках, удруге перемагає з пекінесом. Дідусь Васабі був найкращим на дог-шоу 2012 року. Його звали Малахі».

Цього року виставку перенесли з Нью-Йорка до маєтку Ліндгерст у Таррітауні. Змагання пройшли в сімох категоріях: мисливські, гончаки, вівчарські, службові, тер’єри, кімнатно-декоративні та неспортивні собаки. Потім фіналісти змагалися за звання найкращого. У конкурсі брали участь 2500 собак.
Коротке посилання на цю сторінку:

Пекінес Васабі став найкращим собакою Америки у 2021 році8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 рокуТримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністюНавіщо «запорожці» з усієї України з’їхалися до Києва«Земля — як одна країна»: француз відвідав усі держави світуМузика для звірів: тайські школярі виступають у зоопаркуНайкращий тренер: польська скелелазка готується до Токіо-2020 під наглядом псаПерша клініка для диких звірів і птахів з’явилася в АвстраліїПакистанські лісничі готують врятованого ведмедика до життя на воліЛавандове поле зацвіло під Києвом