12.11.2021
Телеканал NTD

Безстрашне білченя охороняє гроші в магазині свого рятівника

Безстрашне білченя охороняє гроші в магазині свого рятівника

Білченя з левовим серцем охороняє касу ювелірного магазину в турецькому місті Діярбакир. Мабуть, так звіря з..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Білченя з левовим серцем охороняє касу ювелірного магазину в турецькому місті Діярбакир. Мабуть, так звіря з кличкою Мемоджан віддячує власникові закладу Мехмету за порятунок. Чоловік і білченя дружать уже три місяці.

[Мехмет Юксель, власник магазину]:
«Мемоджан негайно стає на захист, коли хтось намагається взяти гроші й золото з каси. Спочатку я подумав, що це збіг, та потім зрозумів, що це не так».

Мехмет підібрав білченя та його братів, коли ті осиротіли. Решта звірят уже повернулися на волю, а Мемоджан поки затримується.

[Мехмет Юксель, власник магазину]:
«У Мемоджана пошкоджена лапа, тому він залишився зі мною на довше. Він гуляє магазином. На ніч я забираю його додому. До клітки не саджаю. Він — вільна тварина».

На думку ювеліра, білченя розуміє, що хрусткі папірці в касі — це щось важливе й цінне, тому їх охороняє. Звірятко також любить бігати по прилавку і красуватися перед покупцями. Коли він одужає, то повернеться у своє природне середовище.
Коротке посилання на цю сторінку:

Безстрашне білченя охороняє гроші в магазині свого рятівникаВедмеді бельгійського зоопарку розминають лапи після зимової сплячки8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 рокуБоснієць відтворює давнє столове наряддяТримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністюКвітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівУкраїнець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гиреюУ Київському ботанічному саду імені Фоміна цвітуть магнолії«Королева дизайну яєць» сподівається, що таке ремесло об’єднає родини перед ВеликоднемМузика для звірів: тайські школярі виступають у зоопарку