28.08.2021
Телеканал NTD

Французький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рік

Французький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рік

У зоопарку французького міста Ла-Флеш уже вдруге за цей рік народжується жирафеня. Маля з'явилося на світ..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

У зоопарку французького міста Ла-Флеш уже вдруге за цей рік народжується жирафеня. Маля з’явилося на світ 8 травня, й ім’я йому поки не вибрали.

[Жоффрей Шассено, доглядач]:
«Дуже приємно, коли в зоопарку є дві маленькі жирафи, бо відвідувачі можуть спостерігати за ними й дивитися, як вони граються».

Старше жирафеня звуть Кано.

[Жоффрей Шассено, доглядач]:
«Кано вже їсть гілки. А молодшому маляті ще рано. Та, гадаю, через пів року воно теж почне цікавитися гілками та іншою їжею».

За словами доглядача, поява двох дитинчат для зоопарку не унікальна подія. Жирафенята народжуються тут досить часто.

Ця малеча проведе перший рік життя поруч із мамами. Потім для них підшукають інший зоопарк, де вони теж зможуть завести потомство.
Коротке посилання на цю сторінку:

Французький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рікТенісні корти з підігрівом подовжили сезон ігор в Австралії1300-річну статуетку випадково знайшли в річці в ІндіїВесілля на висоті 6400 метрів: болівійська пара одружилася на горі в АндахП’ятирогий баран став зіркою інтернетуПолоскотати нерви: хто готовий зробити фото на прозорому балконі в Сан-ПаулуЕквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекордЧаюванням серед розкоші заманюють публіку до старовинного театру в ЛондоніДе можна почитати оригінали писань віком 2500 роківУ Мексиці вирішили врятувати ацтекську піраміду Пернатого Змія