12.11.2021
Телеканал NTD

Французький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рік

Французький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рік

У зоопарку французького міста Ла-Флеш уже вдруге за цей рік народжується жирафеня. Маля з'явилося на світ..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

У зоопарку французького міста Ла-Флеш уже вдруге за цей рік народжується жирафеня. Маля з’явилося на світ 8 травня, й ім’я йому поки не вибрали.

[Жоффрей Шассено, доглядач]:
«Дуже приємно, коли в зоопарку є дві маленькі жирафи, бо відвідувачі можуть спостерігати за ними й дивитися, як вони граються».

Старше жирафеня звуть Кано.

[Жоффрей Шассено, доглядач]:
«Кано вже їсть гілки. А молодшому маляті ще рано. Та, гадаю, через пів року воно теж почне цікавитися гілками та іншою їжею».

За словами доглядача, поява двох дитинчат для зоопарку не унікальна подія. Жирафенята народжуються тут досить часто.

Ця малеча проведе перший рік життя поруч із мамами. Потім для них підшукають інший зоопарк, де вони теж зможуть завести потомство.
Коротке посилання на цю сторінку:

Французький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рікВідвідувачі знову заполонили зоопарки АнгліїУ Брисбені світлофорні шафи перетворюють на твори мистецтваЦикади в шоколаді: кондитерська в США скористалася появою мільярдів комахНайдовший у світі підвісний пішохідний міст побудували в ПортугаліїУ лондонському музеї оновили галерею із шедеврами РафаеляЦеглинка за цеглинкою: нью-йоркський «Леголенд» майже добудувалиЛюдина-саксофон: як єгиптянин виконує музику без інструментівДо Афганістану зі США повернулися 33 артефактиЗнамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур’янів