13.12.2021
Телеканал NTD

Іспанець виконав рекордне 30-метрове переднє сальто на змаганнях із фрирайду

Іспанець виконав рекордне 30-метрове переднє сальто на змаганнях із фрирайду

Іспанець Б'єнвенідо Агуадо встановив рекорд, виконавши переднє сальто на гірському велосипеді. Протяжність його стрибка становила 30..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Іспанець Б’єнвенідо Агуадо встановив рекорд, виконавши переднє сальто на гірському велосипеді. Протяжність його стрибка становила 30 метрів. Фрирайдер брав участь у змаганнях Darkfest-2021 у Стелленбосі, що в ПАР.

[Б’єнвенідо Агуадо, фрирайдер]:
«Я дуже довго чекав цього й особливо чекав цих змагань Darkfest. Дув досить сильний вітер, тому ми проїхали менше кіл, ніж збиралися. Але настав час (для стрибка). Після цього вся напруга зникла, і зараз я найщасливіша людина на планеті».

Попередній рекорд належить канадцеві Тому ван Стінбергену. На змаганнях у 2014 році він виконав переднє сальто, пролетівши в повітрі 21 метр.

Darkfest — це частина заходів, які організовують для фрирайдерів у всьому світі. Цього року змагання мали пройти в лютому, але через пандемію їх відклали.

Траси для велосипедистів проєктують найкращі перегонники планети. Цього разу в ПАР побудували найдовшу трасу за всю історію змагань Darkfest.
Коротке посилання на цю сторінку:

Іспанець виконав рекордне 30-метрове переднє сальто на змаганнях із фрирайдуНімецький борець зробив із курника спортзал і готується перемогти на ОлімпіадіОлімпійським іграм сучасності виповнилося 125 роківЯкі проблеми досі не розв’язали перед Олімпіадою в ТокіоВійна проти нової Суперліги: УЄФА обіцяє заборони й дискваліфікаціїЇда, сон і тренування: німецька каратистка прагне потрапити на Олімпіаду-2020У гірських велоперегонах Mediterranean Epic перемогли італієць і швейцаркаЖителі Мюнхена не вірять в успіх проведення матчів Євро-2020 у їхньому містіНімецький чемпіон із веслувального слалому готується до своєї третьої ОлімпіадиЯпонська суддя із дзюдо черпає натхнення в роботі з феєрверками