21.11.2021
Телеканал NTD

Італія пустить уболівальників на матчі Євро-2020 у Римі

Італія пустить уболівальників на матчі Євро-2020 у Римі

Олімпійський стадіон у Римі відкриють для уболівальників під час Чемпіонату Європи з футболу ― 2020. Таке..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Олімпійський стадіон у Римі відкриють для уболівальників під час Чемпіонату Європи з футболу ― 2020. Таке рішення ухвалив уряд Італії.

На «Стадіо Олімпіко» пройде матч відкриття між Італією й Туреччиною. Також Рим прийме два матчі групового етапу й чвертьфінальну гру.

Турнір Євро-2020 мав пройти торік, але через пандемію його перенесли. Таке в історії чемпіонату відбулося вперше.

Матчі пройдуть на 12 стадіонах у 12 містах одинадцяти країн. Серед міст, що приймають чемпіонат, Лондон, Амстердам, Дублін, Бухарест, Санкт-Петербург, Копенгаген та інші. Турнір триватиме з 11 червня по 11 липня.

Уже відомо, що Бухарест і Баку теж пустять уболівальників на стадіони. Решта міст мають повідомити УЄФА про свої плани до 20 квітня.

Зазвичай Чемпіонат Європи з футболу проводять на території однієї чи двох сусідніх країн. У новому форматі він пройде вперше. Його обрали з нагоди 60-річчя від дня проведення першого Чемпіонату Європи.
Коротке посилання на цю сторінку:

Італія пустить уболівальників на матчі Євро-2020 у РиміУ гірських велоперегонах Mediterranean Epic перемогли італієць і швейцаркаАвстралійці захопилися скандинавською ходьбоюВійна проти нової Суперліги: УЄФА обіцяє заборони й дискваліфікаціїОргкомітет Токіо-2020 сподівається, що вакцинація допоможе успішно провести ІгриВлада Непалу знову дозволила підійматися на ЕверестЧеський фридайвер установив світовий рекорд із плавання під кригоюЯпонія планує не пускати іноземних уболівальників на Олімпійські ігриЯкі проблеми досі не розв’язали перед Олімпіадою в ТокіоОлімпійським іграм сучасності виповнилося 125 років