21.11.2021
Телеканал NTD

Олімпійським іграм сучасності виповнилося 125 років

Олімпійським іграм сучасності виповнилося 125 років

Олімпійським іграм сучасності виповнилося 125 років. Їх відродив французький спортивний і громадський діяч П'єр де Кубертен...

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Олімпійським іграм сучасності виповнилося 125 років. Їх відродив французький спортивний і громадський діяч П’єр де Кубертен. Перша Олімпіада проходила з 6 по 15 квітня 1896 року в Афінах.

У ній брало участь понад 240 спортсменів із 14 країн. Було розіграно 43 комплекти медалей у дев’яти видах спорту.

Найпершим олімпійським чемпіоном став американець Джеймс Конноллі. Він переміг у змаганні з потрійного стрибка, яке проходило найпершим.

В олімпійському марафоні переміг грек Спиридон Луїс. Дистанцію від Марафона до Афін Луїс пробіг за 2 години 58 хвилин 50 секунд. Цей олімпійський рекорд ніхто не міг перевершити ще 12 років.

Олімпійські ігри в Стародавній Греції спочатку були частиною релігійного культу. Їх проводили із 776 року до нашої ери по 393 рік нашої ери. Загалом відбулося 293 Олімпіади. Змагання заборонили, коли офіційною релігією Греції стало християнство.

Олімпійські ігри сучасності проходять раз на два роки — літні й зимові. Їх скасовували лише під час світових воєн.
Коротке посилання на цю сторінку:

Олімпійським іграм сучасності виповнилося 125 роківЯкі проблеми досі не розв’язали перед Олімпіадою в ТокіоІталія пустить уболівальників на матчі Євро-2020 у РиміЯпонія планує не пускати іноземних уболівальників на Олімпійські ігриВлада Непалу знову дозволила підійматися на ЕверестВійна проти нової Суперліги: УЄФА обіцяє заборони й дискваліфікаціїОргкомітет Токіо-2020 сподівається, що вакцинація допоможе успішно провести ІгриАвстралійці захопилися скандинавською ходьбоюУ Києві найсильніша людина планети встановила новий рекордУ гірських велоперегонах Mediterranean Epic перемогли італієць і швейцарка