28.08.2021
Телеканал NTD

Які проблеми досі не розв’язали перед Олімпіадою в Токіо

Які проблеми досі не розв’язали перед Олімпіадою в Токіо

Відлік часу до Олімпіади в Токіо вже почався. У середу до Ігор залишалося рівно 100 днів...

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Відлік часу до Олімпіади в Токіо вже почався. У середу до Ігор залишалося рівно 100 днів. Вони пройдуть із 23 липня по 8 серпня. Паралімпіаду заплановано на період з 24 серпня по 5 вересня.

В Олімпіаді братиме участь коло 11 тисяч атлетів. Вони боротимуться за медалі в 33 видах спорту. На Паралімпіаду приїде понад 4000 спортсменів, які змагатимуться у 22 видах спорту.

Однак літньому населенню Японії лише починають робити щеплення проти COVID-19. Це означає, що потрібно буде розробити низку обмежень.

Крім того, уже вирішено проводити Ігри без іноземних глядачів.

[Сейко Хасімото, голова оргкомітету Токіо-2020]:
«Я сама як атлет брала участь у кількох Олімпіадах. Те, що іноземні глядачі не зможуть відвідати Ігри, дуже засмучує».

Організатори планують цього місяця вирішити, яку найбільшу кількість уболівальників пускатимуть на трибуни.

Ще одне питання: чи повинні атлети бути вакцинованими. Загалом такої вимоги поки не висували, але Міжнародний олімпійський комітет закликає їх зробити щеплення відразу ж, щойно в їхніх країнах вакцини стануть доступними широкому загалу.

Глядачі ще муситимуть дотримуватися всіх запобіжних приписів, перерахованих у так званому журналі Ігор. Це звід правил для всіх уболівальників, який оприлюднили в лютому. Він містить обов’язкове носіння масок і тримання двометрової дистанції від атлетів. Також, уболіваючи за гравців, можна буде лише плескати в долоні. Кричати та співати не дозволили.

Водночас атлетам що чотири дні робитимуть тест на COVID-19.

[Джон Коутс, представник МОК]:
«Я впевнено можу сказати, що Ігри відбудуться, і вони будуть найбезпечнішими».

У Японії скоро проведуть тестові змагання, щоб перевірити, як працює схема. На початку травня відбудуться спортивні заходи, на які приїдуть іноземні спортсмени.
Коротке посилання на цю сторінку: