08.01.2021
Телеканал NTD

Туреччина закривається на повний локдаун

Туреччина закривається на повний локдаун

Туреччина закривається на повний локдаун. Про це повідомив президент Тайїп Ердоган. Обмеження діятимуть із 29 квітня..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Туреччина закривається на повний локдаун. Про це повідомив президент Тайїп Ердоган. Обмеження діятимуть із 29 квітня по 17 травня.

[Тайїп Ердоган, президент Туреччини]:
«Нам треба знизити кількість випадків зараження до менш ніж 5000 на день, і це тоді, як Європа починає поступово послаблювати карантин. Інакше на нас чекатимуть серйозні наслідки в усіх галузях — від туризму до торгівлі й освіти».

За даними міністерства охорони здоров’я Туреччини, за понеділок у країні виявили більш як 37 тисяч нових заражених коронавірусом. Це вже менше, ніж було в середині квітня, коли цей показник перевищував 63 тисячі на добу. Однак Туреччина, як і раніше, на першому місці серед великих країн світу за кількістю смертей від COVID-19 на душу населення й шоста за кількістю заражених.

Про нові заходи президент оголосив після засідання кабміну країни. Школи буде закрито, дітей переведуть на онлайн-навчання. Громадський транспорт працюватиме в дуже обмеженому режимі. Міжміські переїзди дозволять тільки з перепустками.

Виходити з дому можна буде лише за крайньої потреби — по продукти або до аптеки.

Деякі групи людей, зокрема працівників харчової і виробничої промисловості та співробітників аварійних служб, буде звільнено від податків.

Нагадаємо, два тижні тому Туреччина вже ввела нічну комендантську годину з 7 вечора до 5 ранку в будні та повний локдаун у вихідні.

У країні живе 84 мільйони осіб. Загалом за весь час пандемії тут виявили більш як 4 з половиною мільйони заражених. Померло близько 40 тисяч людей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Туреччина закривається на повний локдаунВізит китайського чиновника до Туреччини спричинив масові виступи уйгурівМАГАТЕ підтвердило, що Іран почав виробляти металевий уранПовені в Австралії: погода налагоджується, але евакуації триваютьПонад 100 осіб постраждало від землетрусу в ЯпоніїКліматичний саміт: країни обіцяють зменшити викиди CO2Четверті вибори за два роки: Нетаньягу закликає сформувати стабільний урядНа Індонезію налетів циклон «Сероя»: близько 100 загиблихПівнічна Корея, імовірно, знову провела випробування балістичних ракетНизка землетрусів у Новій Зеландії: 25 афтершоків і загроза цунамі