03.01.2021
Телеканал NTD

Туреччина закривається на повний локдаун

Туреччина закривається на повний локдаун

Туреччина закривається на повний локдаун. Про це повідомив президент Тайїп Ердоган. Обмеження діятимуть із 29 квітня..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Туреччина закривається на повний локдаун. Про це повідомив президент Тайїп Ердоган. Обмеження діятимуть із 29 квітня по 17 травня.

[Тайїп Ердоган, президент Туреччини]:
«Нам треба знизити кількість випадків зараження до менш ніж 5000 на день, і це тоді, як Європа починає поступово послаблювати карантин. Інакше на нас чекатимуть серйозні наслідки в усіх галузях — від туризму до торгівлі й освіти».

За даними міністерства охорони здоров’я Туреччини, за понеділок у країні виявили більш як 37 тисяч нових заражених коронавірусом. Це вже менше, ніж було в середині квітня, коли цей показник перевищував 63 тисячі на добу. Однак Туреччина, як і раніше, на першому місці серед великих країн світу за кількістю смертей від COVID-19 на душу населення й шоста за кількістю заражених.

Про нові заходи президент оголосив після засідання кабміну країни. Школи буде закрито, дітей переведуть на онлайн-навчання. Громадський транспорт працюватиме в дуже обмеженому режимі. Міжміські переїзди дозволять тільки з перепустками.

Виходити з дому можна буде лише за крайньої потреби — по продукти або до аптеки.

Деякі групи людей, зокрема працівників харчової і виробничої промисловості та співробітників аварійних служб, буде звільнено від податків.

Нагадаємо, два тижні тому Туреччина вже ввела нічну комендантську годину з 7 вечора до 5 ранку в будні та повний локдаун у вихідні.

У країні живе 84 мільйони осіб. Загалом за весь час пандемії тут виявили більш як 4 з половиною мільйони заражених. Померло близько 40 тисяч людей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Туреччина закривається на повний локдаунСтрашна ДТП у Болгарії: ті, хто вижив, згадують, як горів автобусМасове вбивство в Норвегії: чоловік убив з лука п’ятьох людейНа острові Пальма закрили три міста: вулканічна лава дісталася океануЯкий спадок залишає Меркель після 16 років на посаді канцлераВибух на ракетному заводі в Сербії: двоє загиблихДержпереворот у Судані: люди вийшли на вулиці та вимагають звільнити прем’єраПісля відставки Себастьяна Курца в Австрії змінився канцлерЄС розширить санкції щодо БілорусіФранцуз оголосив голодовку через обов’язкову вакцинацію медиків і пожежників