17.07.2021
Телеканал NTD

Туреччина закривається на повний локдаун

Туреччина закривається на повний локдаун

Туреччина закривається на повний локдаун. Про це повідомив президент Тайїп Ердоган. Обмеження діятимуть із 29 квітня..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Туреччина закривається на повний локдаун. Про це повідомив президент Тайїп Ердоган. Обмеження діятимуть із 29 квітня по 17 травня.

[Тайїп Ердоган, президент Туреччини]:
«Нам треба знизити кількість випадків зараження до менш ніж 5000 на день, і це тоді, як Європа починає поступово послаблювати карантин. Інакше на нас чекатимуть серйозні наслідки в усіх галузях — від туризму до торгівлі й освіти».

За даними міністерства охорони здоров’я Туреччини, за понеділок у країні виявили більш як 37 тисяч нових заражених коронавірусом. Це вже менше, ніж було в середині квітня, коли цей показник перевищував 63 тисячі на добу. Однак Туреччина, як і раніше, на першому місці серед великих країн світу за кількістю смертей від COVID-19 на душу населення й шоста за кількістю заражених.

Про нові заходи президент оголосив після засідання кабміну країни. Школи буде закрито, дітей переведуть на онлайн-навчання. Громадський транспорт працюватиме в дуже обмеженому режимі. Міжміські переїзди дозволять тільки з перепустками.

Виходити з дому можна буде лише за крайньої потреби — по продукти або до аптеки.

Деякі групи людей, зокрема працівників харчової і виробничої промисловості та співробітників аварійних служб, буде звільнено від податків.

Нагадаємо, два тижні тому Туреччина вже ввела нічну комендантську годину з 7 вечора до 5 ранку в будні та повний локдаун у вихідні.

У країні живе 84 мільйони осіб. Загалом за весь час пандемії тут виявили більш як 4 з половиною мільйони заражених. Померло близько 40 тисяч людей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Туреччина закривається на повний локдаунВ Індії 12 днів поспіль виявляють понад 300 тисяч хворих на COVID-19 за добуВійськовики М’янми відкрили вогонь під час похорону загиблого протестувальникаПоезд сошёл с рельсов в Египте: более десяти погибших38 осіб загинуло в середу під час протестів у М’янміСША виводять війська з Афганістану, але чи буде це кінцем війни?Вибух біля школи в Кабулі: кількість загиблих зросла до 58 осібНайбільший трубопровід США вийшов із ладу через атаки хакерів DarkSideКонфлікт між Ізраїлем і Сектором Гази й далі загострюєтьсяХолоди в Техасі: 2,7 млн ​​осіб залишилися без електроенергії