03.12.2021
Телеканал NTD

Кімната в саду: британці придумали карантинні офіси

Кімната в саду: британці придумали карантинні офіси

Така невелика будівля стоїть у тихому саду на околиці Лондона. Створила її місцева архітектурна фірма. Вона..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Така невелика будівля стоїть у тихому саду на околиці Лондона. Створила її місцева архітектурна фірма. Вона побачила потенціал у новому тренді: зростання популярності альтернативних місць для роботи.

За задумом ця модульна капсула має стати куточком тиші та спокою для тих, хто працює з вітальні свого дому серед галасливих родичів.

[Йонас Прісмонтас, співзасновник фірми ― розробника «Кімнати в саду»]:
«Ми пропонуємо багато варіантів. Наприклад, деревина може бути білою, перфорованою. Можна пофарбувати її в будь-який колір. Тобто цей простір можна оформити на свій смак».

Висота стелі цієї капсули під назвою «Кімната в саду» — 2,5 метра. Спочатку розробляють дизайн на комп’ютері. Потім об’єкт збирають. На одну таку кімнату йде приблизно день.

Засновники фірми кажуть, що ідея виникла ще під час першого локдауну у 2020 році.

[Томасо Боано, співзасновник фірми ― розробника «Кімнати в саду»]:
«Ми подумали: добре, буде попит на місця для роботи. Несправедливо, що всі мають працювати з дому. Люди тісняться у своїх вітальнях, а на задньому дворі є сад, і там багато вільного місця».

Фірма вже має сотні листів не лише з Великої Британії, але й з інших країн. Вартість основної моделі починається від 7000 доларів.

[Томасо Боано, співзасновник фірми ― розробника «Кімнати в саду»]:
«Перший клієнт мусив працювати з дому. А в нього двоє дітей. Йому треба було місце, де б він міг зосередитися».

Норвежка Елін уже замовила собі «Кімнату в саду». Вона понад рік працює у дворі свого дому в Лондоні. Жінка каже, що найближчим часом до офісів їх повертати не планують.

[Елін, клієнтка фірми ― розробника «Кімнати в саду»]:
«Я в одній кімнаті читаю, дивлюся телевізор, обідаю, займаюся спортом, працюю, граю на тромбоні й роблю все інше. Я просто подумала, що мені потрібен простір, де б розум трохи прояснився».

Тим часом фірма вже розробляє всілякі дизайни облицювання і внутрішнього оздоблення кімнат, а також варіанти джерел живлення.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кімната в саду: британці придумали карантинні офісиУ Швеції скасували майже всі карантинні обмеженняУ Шотландії садівництво допомагає людям віднайти душевну рівновагуВенесуела відкриває кордон із КолумбієюМексиканка висадила сотні тисяч дерев за 10 роківУ Музеї Голодомору відкрили оновлену експозиціюЗ підборів у кеди: пандемія змінила офісну модуУ Греції посилили обмеження через коронавірусТисячі людей протестують проти паспортів вакцинації у Європі