20.09.2022
Телеканал NTD

«Найгірший період пандемії»: кількість померлих від COVID-19 в Аргентині перевищила 60 тисяч

«Найгірший період пандемії»: кількість померлих від COVID-19 в Аргентині перевищила 60 тисяч

Аргентина переживає найгірший період пандемії. Про це заявила міністр охорони здоров'я країни. Кількість смертей від COVID-19..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Аргентина переживає найгірший період пандемії. Про це заявила міністр охорони здоров’я країни. Кількість смертей від COVID-19 тут перевищила 60 тисяч. Останніми тижнями сумні рекорди б’є й добова кількість нових випадків зараження.

[Карла Віссотті, міністр охорони здоров’я Аргентини]:
«Із часу, коли торік 3-го березня почалася пандемія, зараз найризикованіший час, бо навіть попри те, що в нас міцна система охорони здоров’я й вакциновані лікарі, кількість нових випадків зараження й далі зростає, і це загрожує перевантажити сектор. А штами, що нині поширюються, збільшують ризик зараження та смерті».

Особливо великий тиск — на систему охорони здоров’я в столичному регіоні. Влада знову посилила карантинні заходи: обмежила пересування й заборонила людям юрбитися в приміщеннях.

В Аргентині щеплення роблять переважно вакциною Sputnik V.

[Карлос Камера, експерт з інфекційних захворювань]:
«Ми не очікували, що під час другої хвилі буде така кількість заражених і що хвиля наростатиме аж так швидко. Ще має значення швидкість вакцинації: з вікном у два-три тижні. Тож, на жаль, ми втратимо 2–3 тисячі людей».

Водночас у країні не згасають протести. Економіка лише зараз почала помалу відновлюватися, і люди непокояться, що нові карантинні обмеження зведуть це зростання нанівець. Протестують і лікарі.

[Кароліна Касерес, медсестра]:
«Бо з нас досить! Іде друга хвиля, і медсестри на передньому фронті, без гідних зарплат і без визнання. Сьогодні медсестрам не вистачає навіть на основні харчі. Це обурливо».

В Аргентині з початку пандемії виявили понад 2 мільйони 700 тисяч заражених коронавірусом. За цим показником країна — на 11 місці у світі.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Найгірший період пандемії»: кількість померлих від COVID-19 в Аргентині перевищила 60 тисячТайванці захопилися аквапонікою на тлі спалаху епідемії коронавірусуВерховний суд США скасував закон, який дозволяв абортиІндустрія іграшок Індії процвітає через зменшення китайського імпортуДо обмілілої річки По потекла солона морська водаУ Бразилії влаштовують велосипедні прогулянки для сліпихКоло 800 сирійців щотижня переїжджають із Туреччини на батьківщину49 градусів: як виживають у Пакистані під час пекельної спекиУ Німеччині показали новинки екологічної модиТемзу в Лондоні хочуть заселити бобрами

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: