08.01.2021
Телеканал NTD

Південнокореєць обіцяє завжди користуватися смартфонами LG, які зникають із ринку

Південнокореєць обіцяє завжди користуватися смартфонами LG, які зникають із ринку

Південнокореєць Лю Хен Су називає себе затятим шанувальником смартфонів LG. Компанія планує згорнути їх виробництво до..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Південнокореєць Лю Хен Су називає себе затятим шанувальником смартфонів LG. Компанія планує згорнути їх виробництво до кінця липня, та чоловік обіцяє користуватися цією продукцією якнайдовше.

Лю живе в Аняні, що біля Сеула. За 23 роки зібрав майже 90 смартфонів. Удома він виділив цілу кімнату, де зберігає і ремонтує ці пристрої.

[Лю Хен Су, шанувальник смартфонів LG]:
«Я ніколи не був меломаном, але можу вловити різницю у звуці. Смартфони LG мені сподобалися через звук, і я їх полюбив».

LG Electronics вийшла на ринок смартфонів у 2013 році. Вона була третім за величиною виробником після Apple та Samsung, але відстала від конкурентів. Причиною називають програмні й апаратні збої, повільне оновлення ПЗ та брак досвіду в маркетингу.

[Лю Хен Су, шанувальник смартфонів LG]:
«Для мене смартфон Samsung — розумний приятель, Apple — подружка. А смартфон LG — друг, з яким я розділяв життєві злети й падіння. Сумно бачити, як він відходить. Дуже сумно».

Останні шість років підрозділ смартфонів LG зазнавав збитків. Наприкінці минулого року їх загальна сума сягнула 4,5 мільярда доларів.

[Лю Хен Су, шанувальник смартфонів LG]:
«Коли я дістаю смартфон LG, люди просто в захваті. Мені смішно й водночас сумно. Це корейський телефон, але деякі думають, що китайський, бо рідко такий бачать. Молодь не часто купує смартфони LG, тому вони стали незвичайними й рідкісними».

Чоловік навчився лагодити смартфони самотужки. Каже, що це неважко. Він збирається підтримувати пристрої в робочому стані щонайдовше.
Коротке посилання на цю сторінку:

Південнокореєць обіцяє завжди користуватися смартфонами LG, які зникають із ринкуАвстралієць подолав алкоголізм і нині має власну компанію з оббивання меблівЕксполіціянта Дерека Шовіна визнали винним у смерті Джорджа ФлойдаВідео з трактором, який трусить апельсинові дерева, стало популярним в інтернетіІталія залучить до боротьби з COVID-19 собак-шукачівЕкологи закликають не зривати й не купувати первоцвіти50-річна нігерійська школярка: «Учитися ніколи не пізно»«Гнізда» для бездомних: у Німеччині випробовують вуличні спальні капсулиЄгипет готується відкрити нову столицю країниУ Мексиці до заповідника повернулися комахи, але відвідувачів майже немає