04.09.2021
Телеканал NTD

Йога та снігоступи: американці прямують до лісу, щоб зняти стрес

Йога та снігоступи: американці прямують до лісу, щоб зняти стрес

Йога на снігу Лаконія, США Надіти снігоступи й вирушити до зимового лісу. Шанувальники йоги міста Лаконія..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Йога на снігу
Лаконія, США

Надіти снігоступи й вирушити до зимового лісу. Шанувальники йоги міста Лаконія штату Нью-Гемпшир у США займаються індійською практикою просто неба — далеко від цивілізації й повсякденних хвилювань.

[Кейт Кретчмер, інструктор йоги]:
«Науково доведено, що на природі знижується рівень стресу, очищається розум, і потім ліпше спиться. Цей список можна продовжувати нескінченно».

Учасники вилазки на природу виконують асани, не знімаючи снігоступів. Але, схоже, вони й не заважають.

[учасниця занять йогою]:
«Тут ти не в центрі уваги, і це прекрасно. Мені це точно допомогло».

Інструктор Кейт — шкільна вчителька. У вільний час викладає йогу. Її ідея поєднувати індійську практику з прогулянками в лісі стала в Лаконії дуже популярною. Тепер заняття йогою на снігу проходять тут регулярно.
Коротке посилання на цю сторінку:

Йога та снігоступи: американці прямують до лісу, щоб зняти стресВ Аргентині самка ягуара, що живе в неволі, навела дитинчат від дикого самця7-річний угандієць уже тричі літав на літаку другим пілотомМолодильне молоко: під Києвом працює осляча ферма«Світові потрібний Бетмен»: єгиптянин у костюмі супергероя роздає захисні маски81-річна фітнес-бабуся стала зіркою тіктокуУ США мініатюрні коні-терапевти перейшли на віддалену роботуСобака в грецькому селі годує молоком котівБолівійська сім’я щороку робить різдвяний вертеп із сотень статуетокОгляд позитивних митей 2020 року