28.11.2024
Телеканал NTD

Йога та снігоступи: американці прямують до лісу, щоб зняти стрес

Йога та снігоступи: американці прямують до лісу, щоб зняти стрес

Йога на снігу Лаконія, США Надіти снігоступи й вирушити до зимового лісу. Шанувальники йоги міста Лаконія..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Йога на снігу
Лаконія, США

Надіти снігоступи й вирушити до зимового лісу. Шанувальники йоги міста Лаконія штату Нью-Гемпшир у США займаються індійською практикою просто неба — далеко від цивілізації й повсякденних хвилювань.

[Кейт Кретчмер, інструктор йоги]:
«Науково доведено, що на природі знижується рівень стресу, очищається розум, і потім ліпше спиться. Цей список можна продовжувати нескінченно».

Учасники вилазки на природу виконують асани, не знімаючи снігоступів. Але, схоже, вони й не заважають.

[учасниця занять йогою]:
«Тут ти не в центрі уваги, і це прекрасно. Мені це точно допомогло».

Інструктор Кейт — шкільна вчителька. У вільний час викладає йогу. Її ідея поєднувати індійську практику з прогулянками в лісі стала в Лаконії дуже популярною. Тепер заняття йогою на снігу проходять тут регулярно.
Коротке посилання на цю сторінку:

Йога та снігоступи: американці прямують до лісу, щоб зняти стресКилим із дзвіночків знову прикрасив «Синій ліс» у БельгіїСмугастий дебютант: тримісячне тигреня показали публіці в зоопарку в РиміУ Сіетлі тисячі людей милуються цвітом сакуриСобаки підкорюють хвилі на чемпіонаті із серфінгу в ІспаніїФіліппінець перетворив свій будинок на громадську бібліотекуПолювання за яйцями: великодню розвагу підготували для мешканців зоопарку в НімеччиніУ зоопарку в Берліні оголосили клички двох суматранських тигренятСобача терапія допомагає пацієнтам знайти сили в лікарні БарселониСвобода: у Данії поспішають подивитися на корів, що скачуть від радості

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: