01.11.2021
Телеканал NTD

Йога та снігоступи: американці прямують до лісу, щоб зняти стрес

Йога та снігоступи: американці прямують до лісу, щоб зняти стрес

Йога на снігу Лаконія, США Надіти снігоступи й вирушити до зимового лісу. Шанувальники йоги міста Лаконія..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Йога на снігу
Лаконія, США

Надіти снігоступи й вирушити до зимового лісу. Шанувальники йоги міста Лаконія штату Нью-Гемпшир у США займаються індійською практикою просто неба — далеко від цивілізації й повсякденних хвилювань.

[Кейт Кретчмер, інструктор йоги]:
«Науково доведено, що на природі знижується рівень стресу, очищається розум, і потім ліпше спиться. Цей список можна продовжувати нескінченно».

Учасники вилазки на природу виконують асани, не знімаючи снігоступів. Але, схоже, вони й не заважають.

[учасниця занять йогою]:
«Тут ти не в центрі уваги, і це прекрасно. Мені це точно допомогло».

Інструктор Кейт — шкільна вчителька. У вільний час викладає йогу. Її ідея поєднувати індійську практику з прогулянками в лісі стала в Лаконії дуже популярною. Тепер заняття йогою на снігу проходять тут регулярно.
Коротке посилання на цю сторінку:

Йога та снігоступи: американці прямують до лісу, щоб зняти стресМузика для звірів: тайські школярі виступають у зоопарку«Козиний десант» висадився в парку Нью-Йорка для боротьби з бур’янамиБезстрашне білченя охороняє гроші в магазині свого рятівникаДідусь і птах: секрет дружби людини й голубаПерша клініка для диких звірів і птахів з’явилася в АвстраліїВ’єтнамець-волонтер за 7 років допоміг врятувати 1600 панголінівДитинча південного білого носорога народилося в ізраїльському зоопаркуРятує рибу й черепах: 4-річна дівчинка очищає від сміття бухту ГуанабараБоснієць відтворює давнє столове наряддя