12.03.2022
Телеканал NTD

Йога та снігоступи: американці прямують до лісу, щоб зняти стрес

Йога та снігоступи: американці прямують до лісу, щоб зняти стрес

Йога на снігу Лаконія, США Надіти снігоступи й вирушити до зимового лісу. Шанувальники йоги міста Лаконія..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Йога на снігу
Лаконія, США

Надіти снігоступи й вирушити до зимового лісу. Шанувальники йоги міста Лаконія штату Нью-Гемпшир у США займаються індійською практикою просто неба — далеко від цивілізації й повсякденних хвилювань.

[Кейт Кретчмер, інструктор йоги]:
«Науково доведено, що на природі знижується рівень стресу, очищається розум, і потім ліпше спиться. Цей список можна продовжувати нескінченно».

Учасники вилазки на природу виконують асани, не знімаючи снігоступів. Але, схоже, вони й не заважають.

[учасниця занять йогою]:
«Тут ти не в центрі уваги, і це прекрасно. Мені це точно допомогло».

Інструктор Кейт — шкільна вчителька. У вільний час викладає йогу. Її ідея поєднувати індійську практику з прогулянками в лісі стала в Лаконії дуже популярною. Тепер заняття йогою на снігу проходять тут регулярно.
Коротке посилання на цю сторінку:

Йога та снігоступи: американці прямують до лісу, щоб зняти стресПряма трансляція з гнізда сипух приваблює глядачів з усього світуНепальська альпіністка побила свій і світовий рекорд, підкоривши Еверест у 10-теВеличезну колекцію сувенірів, присвячених британським монархам, зібрала австралійкаДо зоопарку Каракаса привезли рідкісних левівКозеня з півметровими вухами прославилося на весь світКоргі-мандрівник став зіркою соціальних мережЄдиний річковий листоноша у Франції обслуговує жителів болітЗа що собаку з кличкою Сем зробили героєм коміксу в ЧиліІсторичний район Нью-Йорка потопає у квітах

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: