28.08.2021
Телеканал NTD

Як у зоопарку Таїланду тигрів рятують від спеки

Як у зоопарку Таїланду тигрів рятують від спеки

У Таїланді дуже спекотно. Це дошкуляє і місцевим тиграм, яких тримають у неволі. Доглядачам у зоопарках..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

У Таїланді дуже спекотно. Це дошкуляє і місцевим тиграм, яких тримають у неволі. Доглядачам у зоопарках доводиться придумувати способи, як охолодити великих кішок.

Це парк під назвою «Королівство тигрів» у місті Чіангмай. Він розташований за 700 кілометрів на північ від Бангкока. Тут живе коло 50 великих смугастих кішок.

Піклуватися про хижих підопічних доводиться постійно. Особливо в спеку.

[Патчара Чантед, доглядач зоопарку]:
«Зазвичай ми постійно спілкуємося з нашими тиграми, бо коли їм щось потрібно, вони кажуть нам про це мовою тіла — це видно по тому, як вони ходять і як взаємодіють. Бачачи це, ми намагаємося забезпечити їх усім необхідним».

Тигрів спеціально заманюють іграми до прохолодного басейну.

Ще один спосіб охолодити — годувати замороженою в шматку льоду куркою. Таку страву тут кішкам дають двічі на день. Діє безвідмовно — тигр не заспокоїться, поки не добереться до курки.

[Патчара Чантед, доглядач зоопарку]:
«Велику частину дня тигри економлять енергію, лежачи десь і майже не рухаючись. Коли їм дуже жарко, вони важко дихають, як кішки чи собаки, щоб не перегріватися. Ми граємо з ними в басейні, щоб вони охолоджувалися».

Спека в Таїланді починається наприкінці лютого. Температура підіймається вище ніж 35 градусів Цельсія.
Коротке посилання на цю сторінку:

Як у зоопарку Таїланду тигрів рятують від спекиНайбільше у світі колесо огляду запрацювало в ДубаїСкульптури «українського Мікеланджело» показали в КиєвіКолишній індійський інженер уже 30 років робить яскравих ляльокЕквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекордПремію «Еммі» здобув серіал «Корона» й не тільки вінРеквізит із фільмів зі Сталлоне продадуть на аукціоніЛижі в Африці: сніг Лесото приваблює туристівABBA випустить перший за 40 років новий альбомУнікальне ацтекське шоу: танці під місяцем