28.10.2024
Телеканал NTD

У Пакистані зростає популярність ралі на позашляховиках

У Пакистані зростає популярність ралі на позашляховиках

У самому серці пакистанської пустелі Чолістан відбулися 15-ті змагання Desert Jeep Rally. Цього року в перегонах..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

У самому серці пакистанської пустелі Чолістан відбулися 15-ті змагання Desert Jeep Rally. Цього року в перегонах перетятою місцевістю брало участь понад 130 позашляховиків. У Пакистані їх називають джипами. Це відбилося й у назві ралі.

57-річний водій Ронні був переможцем у 94-му році. Потім змагання не проводили через проблеми з безпекою в країні. Перегони відновили 2005-го. Відтоді Ронні щорічно в трійці лідерів.

[Ронні Патель, учасник перегонів]:
«Це велика честь і гордість. І це приносить величезне задоволення. Але я не женуся за трофеями».

Ронні вважає, що перегони перетятою місцевістю в Пакистані мають велике майбутнє. Вони стають цікавішими. Спочатку змагання проходили на дистанції 100 кілометрів. Тепер вона становить 500. Глядачів теж стає дедалі більше.

[глядач]:
«Ми насолоджуємося й чудово проводимо час. Дивовижно, як вони їздять на цих джипах. Це дуже складно, захопливе видовище. Здіймається курява, і обличчя людей укриті пилом».

Маршрут ралі-рейду проходить через три райони провінції Пенджаб. На шляху стоїть кілька фортець, зокрема й Деравар.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Пакистані зростає популярність ралі на позашляховикахАвтомобільна промисловість у Марокко готується до ери електромобілівHyundai та Kia відкликають майже 170 000 електромобілів у Південній КореїКитайські компанії здешевлюють електромобілі в боротьбі за ринокПекінський автосалон — 2024: новинки від Porsche, Mini та FordКитайські електромобілі Leapmotor продаватимуть у ЄвропіНа Женевському автосалоні дебютують електричні Renault, BYD та MGАвто з новою концепцією показали на виставці MWC в Барселоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: