21.11.2021
Телеканал NTD

Повені в Австралії: погода налагоджується, але евакуації тривають

Повені в Австралії: погода налагоджується, але евакуації тривають

Погода в регіонах Австралії, які потерпають від повеней, налагоджується, але влада випустила нові попередження про необхідність..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Погода в регіонах Австралії, які потерпають від повеней, налагоджується, але влада випустила нові попередження про необхідність евакуації. Вона каже, що рівень води в річках, що вийшли з берегів, підійматиметься ще кілька днів.

[Гледіс Бережіклян, прем’єр-міністр Нового Південного Уельсу]:
«Слід пам’ятати, що тисячі й тисячі людей досі перебувають у районах, де випущено попередження про евакуацію, що річки й далі виходитимуть із берегів, що до водосховищ ще прибуватимуть потоки води, яких не бачили 50, а в деяких районах і 100 років».

Такого водного лиха в Австралії не було півстоліття. Найбільше постраждав штат Новий Південний Уельс, зокрема його столиця Сідней.

Повені почалися після кількох днів рясних дощів. На сході країни евакуйовано вже десятки тисяч людей.

Поліпшення погодних умов має значно полегшити рятувальні та відновлювальні роботи. На допомогу відправлять військовиків.

[Девід Літтлпрауд, міністр з питань надзвичайних ситуацій Австралії]:
«За найближчі кілька днів кількість армійців у постраждалих від повеней районах Нового Південного Уельсу зросте до 700. Це прискорить відновлення. Вони підтримуватимуть людей та прибиратимуть».

Наразі циклон переміщається на острів Тасманія. Там також очікують зливи й локальні повені.
Коротке посилання на цю сторінку:

Повені в Австралії: погода налагоджується, але евакуації триваютьБорис Джонсон відвідав постраждалий від повені північний захід АнгліїВід коронавірусу у світі вже померло понад 3 мільйони осібНа Тайвані сталася найбільша за 40 років аварія на залізниціНайбільш смертоносний день: щонайменше 39 людей загинуло під час протестів у М’янміНова хвиля коронавірусу в Індії: по два пацієнти на ліжкоНа північному сході Мексики палає масштабна лісова пожежаНа Індонезію налетів циклон «Сероя»: близько 100 загиблихДо Африки прийшов циклон «Елоїза» — є загибліНа місці аварії потягу на Тайвані з тунелю вдалося витягти понівечений вагон