20.08.2022
Телеканал NTD

Повені в Австралії: погода налагоджується, але евакуації тривають

Повені в Австралії: погода налагоджується, але евакуації тривають

Погода в регіонах Австралії, які потерпають від повеней, налагоджується, але влада випустила нові попередження про необхідність..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Погода в регіонах Австралії, які потерпають від повеней, налагоджується, але влада випустила нові попередження про необхідність евакуації. Вона каже, що рівень води в річках, що вийшли з берегів, підійматиметься ще кілька днів.

[Гледіс Бережіклян, прем’єр-міністр Нового Південного Уельсу]:
«Слід пам’ятати, що тисячі й тисячі людей досі перебувають у районах, де випущено попередження про евакуацію, що річки й далі виходитимуть із берегів, що до водосховищ ще прибуватимуть потоки води, яких не бачили 50, а в деяких районах і 100 років».

Такого водного лиха в Австралії не було півстоліття. Найбільше постраждав штат Новий Південний Уельс, зокрема його столиця Сідней.

Повені почалися після кількох днів рясних дощів. На сході країни евакуйовано вже десятки тисяч людей.

Поліпшення погодних умов має значно полегшити рятувальні та відновлювальні роботи. На допомогу відправлять військовиків.

[Девід Літтлпрауд, міністр з питань надзвичайних ситуацій Австралії]:
«За найближчі кілька днів кількість армійців у постраждалих від повеней районах Нового Південного Уельсу зросте до 700. Це прискорить відновлення. Вони підтримуватимуть людей та прибиратимуть».

Наразі циклон переміщається на острів Тасманія. Там також очікують зливи й локальні повені.
Коротке посилання на цю сторінку:

Повені в Австралії: погода налагоджується, але евакуації триваютьСотні сімей залишилися без житла через землетрус в ЕквадоріУбивство експрем’єра Японії: нападник розкрив свої мотивиНа Лесбосі горять ліси — жителів евакуювалиНа кубинському нафтосховищі горить уже четвертий резервуарРакетний удар по Вінниці — 20 людей загинулоСтрілянина в початковій школі США: загинуло 19 дітейДвоє людей згоріли в машині під час лісових пожеж у Каліфорнії«Усе зруйновано»: жителі Кентукі прибирають завали після повені

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: