20.09.2022
Телеканал NTD

Четверті вибори за два роки: Нетаньягу закликає сформувати стабільний уряд

Четверті вибори за два роки: Нетаньягу закликає сформувати стабільний уряд

Партія «Лікуд» прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу, згідно з попередніми даними, перемагає на парламентських виборах. Голосування пройшло..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Партія «Лікуд» прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу, згідно з попередніми даними, перемагає на парламентських виборах. Голосування пройшло вчетверте за останні два роки. Як передбачають, сформувати уряд прем’єрові знову буде непросто.

Екзитполи показують, що «Лікуд» набирає близько 26 % голосів. Далі йде опозиційна партія «Єш Атід» на чолі з Яіром Лапідом. Вона має коло 11 %.

Сам Нетаньягу натякнув на свою перемогу.

[Біньямін Нетаньягу, прем’єр-міністр Ізраїлю]:
«Сьогодні ми здобули величезну перемогу. Ми зробили «Лікуд» найбільшою партією Ізраїлю».

Він також сказав, що країні потрібен стабільний уряд.

[Біньямін Нетаньягу, прем’єр-міністр Ізраїлю]:
«Стабільний уряд — це вимога нашого часу й тих труднощів, які стоять перед нами. Нам не можна втягувати Ізраїль ще й у п’яті вибори».

Нетаньягу має підтримку від «Єш Атід». Однак навіть із цією партією йому буде нелегко формувати більшість у парламенті. Йому також може знадобитися допомога правого альянсу «Яміна». У такому разі він зможе розраховувати на 61 місце в 120-місному парламенті.

Після виборів будуть переговори про формування коаліції. Вони відбуваються після кожного голосування, відколи в 1948 році виникла держава Ізраїль. Якщо не вдасться сформувати жодної коаліції, країні загрожують п’яті вибори.
Коротке посилання на цю сторінку:

Четверті вибори за два роки: Нетаньягу закликає сформувати стабільний урядІноземці покидають ШанхайСильний ураган налетів на Західну НімеччинуПовені спричинили хаос на півночі ПакистануШанхай і Пекін послаблюють карантинні заходи400 млн осіб вийшло з компартії Китаю та її дочірніх організаційЛідери G7 пообіцяли безстроково підтримувати УкраїнуТретя повінь цього року: Сідней частково затопилоБалістичні ракети й винищувачі: Китай проводить навчання в Тайванській протоціКоло 800 сирійців щотижня переїжджають із Туреччини на батьківщину

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: