28.10.2024
Телеканал NTD

Після лісової пожежі подружжя поселило вдома кенгуренят

Після лісової пожежі подружжя поселило вдома кенгуренят

Порятунок тварин після пожежі Віталіба, Австралія Гарі й Джулі живуть у невеликому будинку в містечку Віталіба,..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Порятунок тварин після пожежі
Віталіба, Австралія

Гарі й Джулі живуть у невеликому будинку в містечку Віталіба, що на півночі від Сіднея. Раніше навколо їхньої ділянки росли дерева й кущі. Але тепер, після пожежі, пейзаж гнітючий.

Однак подружжя вирішило залишитися в цій місцевості, щоб допомагати тваринам. Воно шукає на вигорілих територіях дитинчат кенгуру та інших диких звірів.

Гарі каже, що коли вогонь наближався, то, шукаючи порятунку, до них прибігло багато жителів бушу.

[Гарі Вілсон, житель Віталіби]:
«У нашому домі й біля нього було надто багато тварин. Ми не могли поїхати, тому вирішили залишитися й боротися з вогнем. Потім нам зателефонували пожежники й сказали, що ми не зможемо виїхати. Тож вибору вже не було».

Пожежа сюди прийшла 8 листопада. У ній загинуло двоє сусідів подружжя. Та дім Гарі й Джулі вцілів — вони зробили там притулок для диких тварин.

[Гарі Вілсон, житель Віталіби]:
«О третій годині дня був прекрасний літній день, а о четвертій стало темно. Уже за 20 метрів нічого не було видно. Потім прийшов вогонь й усе випалив. Ми збираємо кенгуру, валабі, птахів та всіх, кого можна врятувати й виходити. Жахливо. Ми втратили 75% популяції диких тварин».

Для кенгуренят австралійці повісили різноманітні сумки й мішечки. Їх годують поживною сумішшю кожні 2‒4 години.

[Джулі Вілліс, жителька Віталіби]:
«Тепер вони наша сім’я. Ми бездітні, тому присвячуємо час їм. І нам здається, що доглядати за нашими малюками того варте. І неважливо, хто вони: кенгуру, єхидни чи вомбати».

Джулі й Гарі кажуть, що, коли вихованці підростуть, усіх відпустять у дику природу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Після лісової пожежі подружжя поселило вдома кенгуренятПереможницю Вестмінстерського дог-шоу пригостили обідом у ресторані в Нью-ЙоркуУ Таїланді бенкетом відзначають День слонаПерші у світі перегони в реактивних костюмах відбулися в ДубаїУ зоопарку в Берліні оголосили клички двох суматранських тигренятПолювання за яйцями: великодню розвагу підготували для мешканців зоопарку в НімеччиніОзеро в Баварії стало фіолетовим через бактеріїЮнак в Іраку сам побудував автомобіль, щоб допомагати батьковіНове поле тюльпанів приваблює туристів на півдні АнгліїКилим із дзвіночків знову прикрасив «Синій ліс» у Бельгії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: