03.11.2021
Телеканал NTD

Поля нарцисів в Англії в самому розквіті, але збирати їх нікому

Поля нарцисів в Англії в самому розквіті, але збирати їх нікому

Поле золотих нарцисів в англійському графстві Лінкольншир купається у весняних променях сонця. Однак фермери кажуть, що..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Поле золотих нарцисів в англійському графстві Лінкольншир купається у весняних променях сонця. Однак фермери кажуть, що це не те видовище, яке може їх порадувати.

Зазвичай вони зрізають бутони, щоб ті встигли доїхати до кінцевих покупців до того, як зів’януть. Але цього року через «брекзит» бракує трудових мігрантів.

На цій фермі зараз працює 25 румунів. Але вони не встигають упоратися з усією роботою.

[Адам Тейлор, генеральний директор компані ― виробника квітів]:
«Кожного весняного сезону нам необхідна певна кількість людей, щоб зрізати квіти, зрізати в полі нарциси. Зазвичай ми наймаємо 150 мігрантів. Але цього року стільки немає. Є лише 25».

Зазвичай на цій фермі збирають 25 мільйонів квіток. Однак цього року, як очікують, зріжуть коло шести мільйонів.

[Сем Тейлор, директор компані ― виробника квітів]:
«Навіть якби на цьому полі була 1000 робітників, то ми б однаково не змогли зібрати всі квіти. Тут мільйони нарцисів. Частина з них завжди залишається на полі».

Залежно від кількості зрізаних квіток кожен працівник за день може заробити до 250 доларів США.

[Сем Тейлор, директор компані ― виробника квітів]:
«Хтось заробляє справді хороші гроші, тому, якщо у вас виходить, то вам варто це робити. Але навантаження на спину велике, бо весь день буквально зігнутий навпіл. Це не для людей зі слабким серцем, це точно. Боюся, це не для мене».

Фермерські господарства постраждали не лише від нестачі робітників. Також великий удар по їхньому бізнесу завдав обмежений доступ на європейські ринки й пандемія коронавірусу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Поля нарцисів в Англії в самому розквіті, але збирати їх нікомуЖиття на висохлому озері: дюни наступаютьЛондонські автобуси перетворюють на пункти допомоги бездомнимУ цій кімнаті можна поплакати й попросити про допомогуВона — на горі з біноклем, він — із парашутом гасить пожежі10 дерев за секунду: Україну планують озеленитиТанці допомагають дітям забути про жахи виверження вулканаБудинки зі сміття: будматеріали із пластику роблять на ФіліппінахУ Мексиці шукають застосування водоростям, які захопили Карибське море