28.08.2021
Телеканал NTD

Польща повідомляє про найбільшу добову кількість нових хворих на COVID-19 з листопада

Польща повідомляє про найбільшу добову кількість нових хворих на COVID-19 з листопада

У Польщі прискорюються темпи поширення коронавірусу. За 10 березня виявили понад 17 200 випадків захворювання на..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

У Польщі прискорюються темпи поширення коронавірусу. За 10 березня виявили понад 17 200 випадків захворювання на COVID-19. Це найвищий показник із листопада минулого року. Наразі країна переживає третю хвилю епідемії.

На думку фахівців, зростання захворюваності частково виникло через поширення заразнішого британського штаму, який виявили в 30 % протестованих. Медики очікують, що пікова стадія спалаху припаде на кінець березня чи початок квітня.

У країні діють жорсткі обмеження на громадські зібрання, до школи ходять лише учні початкових класів, ресторани й кафе продають їжу на винос чи організовують доставлення. Найближчим часом уряд може посилити карантинні заходи.

[жителька Познані]:
«Мені трохи страшно. Хочеться повернутися до нормального життя, до нормального навчання, до звичайної реальності. Я хочу, щоб це закінчилося. Це важка ситуація для всіх нас».

До Польщі, як і до інших країн ЄС, вакцини AstraZeneca і Pfizer надходять із затримками, тому імунізація населення просувається повільно. Президент Анджей Дуда розглядає можливість закупівлі вакцини в Китаї.

[житель Познані]:
«До російської вакцини поляки ставляться недовірливо. До китайської — прихильніше. Гадаю, тих, хто довіряє їй, буде на 10 % більше».

У Польщі з початку пандемії виявили понад один мільйон 850 тисяч випадків зараження коронавірусом. Померло більш як 46 тисяч осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Польща повідомляє про найбільшу добову кількість нових хворих на COVID-19 з листопадаРівень найбільшого водосховища США опустився до критичної позначкиДе вирощують жасмин для знаменитих парфумів «Chanel № 5»Виростити мільйон гектарів лісу хочуть в ІспаніїТретину коал втратила Австралія за три рокиДо Барселони повертаються іноземні туристиУ США вистежують і знищують азійських шершнівЗ підборів у кеди: пандемія змінила офісну модуНова мініскульптура з’явилася в Києві